Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek mennyibe fáj, ha...

Szerintetek mennyibe fáj, ha az ember szeretne megtanulni dobolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1Egy 18 éves fiú vagyok, aki eddig nem sokat törődött a zenével, egészen addig, míg egy bemutatón nem mutattak neki néhány dobütemet..

Azóta szeretnék megtanulni dobolni.


Őszinte leszek. Teljesen laikus vagyok. Elsőként az érdekelne, hogy egy évre előre mennyi pénzbe kerülne a dobolni tanulni? Csak azért, mert minden valószínűség szerint abból a pénzből fogok menni, amit 212 nyarán szerzek a diákmunkából.


Köszi előre minden választ!


2011. dec. 16. 01:17
 1/2 anonim ***** válasza:

háj, egy dobszerkó nem olcsó mulatság:D újonnan 100 fölött van mindenestül ha jól tudom de nem akarok hülyeséget mondani.. szóval én használtan vennék mert sokkal olcsóbb és lehet látni h megéri e az árát

a tanulásról meg annyit h ha tényleg akarod akkor otthon simán megtudod tanulni, net tele van mindenféle leírással meg videókkal

2011. dec. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Nem tudom aktuális e még a kérdésed,mindenesetre elmondom amit tudok,hátha még elolvasod.

Az én kisfiam most 7 éves,kb 1 éve jár hozzá egy ismerős dobos srác tanítgatni,így ő már az alapokat tudja.

Nézegeti a netet is,és valóban sokat meg lehet onnan is tanulni,de ezt elsajátítani sztem onnan nem lehet.

Mi úgy gondoltuk hogy egy szinttel feljebb szeretnénk vinni ezt a dolgot és utánajártunk a környékbeli lehetőségeknek.

Va egy zeneiskola ahol egy tanár tart magánórákat,nála 120ezer egy ikolai év.

Van egy profi is a környéken,mi valószínűleg hozzá fogunk járni jövő hónaptól,ő 10ezret kér egy hónapra.

Ja azt elfelejtettem írni hogy ezek az összegek heti 1x45 percet takarnak.


Dobszerkóra egyenlőre nem lesz szükséged,csak egy pár dobverőre és egy gyakorló gumilapra,amit 3000-ért lehet kapni.

Később 1 db pergődob fog kelleni ami tizen párezer ft-ból megvan.

Kb 1 év után kell csak a dobszerkó,mi használtan 50-ért vettük cinek nélkül,de ez is fajtafüggő.


Ha lenne még bármi kérdésed szívesen válaszolok akár priviben is.


Remélem tudtam valamicskét segíteni.


Üdv.

2012. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!