Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintem felháborító, hogy...

Szerintem felháborító, hogy Mo. -on kiket sztárolnak. A ti véleményetek erről mi? Pl. A Zséda félékről és a többi felkapott tiszavirág életű emberekről.

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát speciel Zséda egy gyönyörű hangú és megjelenésű énekesnő, ő bizonyított. Őrá nem túlzás a sztár jelző. Ellenben Molnár NagyŐ Anikó, Majka és Pákó nekem nem tartozik ide.
2009. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Csak éppen a Zséda viselkedni nem tud. Pökhendi és nagyképű az átlagemberrel.

Anno lehetőségem volt, hogy Londonba kijussak 2003 májusába Martin L Gore szólókoncertjére (Counterfeit2). A koncert egy családias hangulatú esemény volt. A koncert után odamehettem hozzá és úgy beszélt velem és a többiekkel is mintha rég nem látott barátjai lennénk. :D Pedig Martin Gore majdnem 30 éve vilgásztár. Alan Wilder-rel és feleségével, Hep-pel is sikerült összetalálkoznom szervezett keretek között Prágában és ők is nagyon aranyosak kedvesek közvetlenek voltak.


Nem olyan hisztérika mint pl. Zséda, aki anno elküldött minket a francba az egyik barátnőmmel. Nekem az ilyen nem tehetséges, hanem egy csúnya viselkedésű ember.

2009. máj. 23. 14:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Ajha! Nem tudtam, hogy Zsédának elment az agya. Mondjuk a külsején látszik a változás, de ezek szerint belül is celebesedett. Nagy kár. Én szánalmasnak tartom az Anikó-féléket, így a pletykalapok nem belőlem élnek, magasról teszek arra, hogy "X Y egy hete nem kakilt."
2009. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hagyjuk már..

Ne is említsünk olyat itt Magyarországon hogy sztár.

Az országon kívül sz*r se hallgatja meg a zenéjüket...

Az újságok meg valóban nem találnak annál érdekesebb témát, hogy ki, mikor melyik magazinnak vetkőzött le, meg mikor kivel kefélt... (pl. Molnár Anikó.)

Nem tudom, miért érzik magukat többnek egy átlagos embernél, holott ők is csak azok..ha nem rosszabbak.

2009. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sztem is felháborító. van német Vivánk, és érdekesen, mennyi német tehetség van ott =) akik 100-szor jobban énekelnek, mint akiket a magyarok sztárolnak. pl: Queensberry, Monrose, Eisblume, Mando Diao, Kery Hilson, Silbermond, Sarah Connor, Jeanette,... meg lehet nézni a viva.tv weboldalt =)

tudom, hogy most csak az "énekeseinket" szidtam, de hát ez érint legjobban =) mert az idióta celebes műsorok nem nagyon izgatnak :S lassan már nem is nézek magyar tévét =)

2009. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Secu válasza:

Szerintem MO ,,sztárjai" közül a legszánalmasabb SP.

Egyszer azt mondja magáról h rapper,amikor meg megkérik h freestyl-ozzon tagadja h bármi köze is lenne a raphez..Mondjuk tényleg nincs.Csak egyszer ez egyszer az,nem lehet kiigazodni rajta.

2009. jún. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyik ilyet se szeretem,de király lindát utálom a legjobban,meg pákót,meg lldzsuniort,meg májkát
2010. aug. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. Zsédával semmi bajom, nekem az a tapasztalatom, hogy elég barátságos.
2017. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Zsédi cuki, én imádom 😊
2021. máj. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!