Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy mondjam el a szuleimnek,...

Hogy mondjam el a szuleimnek, h rocker akarok lenni?

Figyelt kérdés
Regota hallgatok rockot es most mar rocker akarok lenni de nem tudom h mondjam el a szuleimnek .
2012. jan. 16. 17:56
1 2
 11/13 Macskajós ***** válasza:
100%
Gyerekek, az én koromban a rock a lázadók műfaja volt. Mesterien eltengettem ifjúságom anyucika írásos engedélye nélkül is. Ha Te erre nem vagy képes, valószínűleg csak a zene tetszik és semmi közöd ahhoz a fogalomhoz, amit a legtöbb ember sajnos, mint egy külön fajt könyvel el.
2012. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

ha ezt nem mered a szüleidnek elmondani akkor ne is legyél rocker.:')

ha előttük nem mered vállalni akkor majd az utcán az ember között mit csinálsz?!

2012. jan. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

figyelj, én értelek:D én is igy voltam vele, hogy huh, én imádom a rockot, meg ugy rockernek is éreztem magam, kezdtem leszarni hogy mit szabad és mit nem, jöttek az idióta lázadó gondolatok, de nem öltöztem ugy. tudod hogy adtam a tudtukra?xD:D

elegemlett, kitéptem egy lapot a spirálfüzetemből, és nagybetűkkel ráirtam hogy:

-KNOCK KNOCK KNOCKIN ON HEAVENS DOOR!!!!!

és kiragasztottam az ajtómra:D ja és utólag odairtam piros filccel hogy by ♥ GNR ♥

mikor anyámék meglátták, leesett nekik szerintem, majd egyszer megkérdezte anyám:

milyen zenét hallgatsz?

én: hát rockot

anya: mióta?

én: kb mióta kint van az a papír az ajtómon


és ennyi volt az egész:D lány vagyok és 13 éves, ez kb egy éve történt. figyelj, ha nekik nem tetszik és nem engedik, akkor Te mit csinálsz? nem hallgatsz többet rockot, és feladod a rocker-álmaidat? nem, nemteszel olyat:D nem kell megmondani, majd egyszer észreveszik, Te pedig tegyél ugy mintha teljesen természetes lenne hogy rockot hallgatsz és rockeresen akarsz öltözködni. ha vita lesz belőle (teljesen megértem hogy félsz tőle) akkor pedig szerintem csak szépen, udvariasan közöld a szüleiddel hogy Neked ez tetszik és kész, nincsen benne semmi rossz, csak úgy tűnik. és igérd meg hogy nemleszel igénytelen rocker, csak olyan igényes féle:D

ja és egyébként pedig: a szülők többsége régen szerette a rockot.. mivel akkor az volt a divat:D nem voltak rockerek, de azt a zenét szerették, és az volt a divat. a 80as években jött be a pop kb. jó persze előtte is volt és volt aki nem rockozott de hallgass pl republicot, beatricét, bikinit, nézd meg tetszik-e azt ők is hallgattak:D omega-gyöngyhajú lány.. különben is, ez művészet, nem??? széprock is van, nemcsak az új mocskoos sz*rok (mert vannak olyanok, és a szülők egyből erre gondolnak ám.. persze ez nem rock csak gagyi rock utánzat:D)

hát én igy ennyit mondok, lehet vanbenne egy csomo hulyeségxD de ezt igy gyorsba összekaptam Neked hátha veszed hasznát a tanácsomnak.

amugy gondolom akkor a szüleid rühellik a rockot... ha vita jön akkor szoritsd őket sarokba, kapd el a gyengéjüket, és egyszerűen legyél tisztelettudó és szépszavakkal élve magyarázod beléjük hogy: ,,én a rockot szeretem b+ és kész, szóval haggyá békén.." monddd el hogy Neked a zene tetszik nagyon, és hogy az öltözködés is tetszik, és kinek mi a normális és szép. például én néha olyan furának és sz*rnak érzem a popotxD olyan sefülesefarka a pop-szerelmesszámoknak. nekem nem hoz át semmi érzelmet, a rock az bezzeg aztis áthozza amit nemkénexd:D

na mindegy, probáltam segiteni, sok szerencsét!!:D ROCK 4 LIFE _\m/

2012. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!