Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van valami köze az ember...

Van valami köze az ember zenei ízlésének a temperamentumához?

2012. jan. 18. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ennek a kérdésnek mi köze az ezotériához?
2012. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
lélek emberekkel való kapcsolat embereket mi alapján határozzák meg, témakörök nem elég jó ide? :D
2012. jan. 18. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
mi van?
2012. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hagyjuk, fiam!
2012. jan. 18. 22:25
 5/13 anonim ***** válasza:
és honnan tudjuk hogy milyen vagy? hogy milyen a temperamentumod? mert azt nem írtad le...
2012. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szeretem a rockot(a dallamosabb, líraibb együtteseket, nem az őrjöngős torokhangon ordítósat), rám azt mondta egyszer valaki, hogy depressziós vagyok, azért hallgatom...Hát a depresszió, meg én, az három külön dolog
2012. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is ilyen zenéket hallgatok és flegmatikus vagyok!

19L

2012. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek a zenék bonyolultak, és ami bonyolult abban kétség van, ami kiegyensúlyozatlanságot, amely szóban benne van, hogy nincs egység. Az egység harmónia, és minthogy egy az isten az egyszerű dolgok állnak legközelebb az isteni boldogsághoz. Az ilyen zenék inkább szórakoztatóak, ami szó arra utal, hogy szétszórttá tesz, ami ismét az egységet bontja, és a kettő már nem egység, ezért kétség, és félelmet szül. Félelemben pedig nem lehetsz valami boldog. Minél többet szórakozol annál messzebb kerülsz az egységtől. Mindazonáltal szórakozni jó dolog egy bizonyos határig, de tudni kell, hogy hol is van az a határ, mert a mennyiség a minőség rovására megy.
2012. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kérdező és Válaszoló válasza:
Maga az, hogy milyen zenét hallgatsz nem tükrözi az ember személyiségét, hiszen ugyan azt a zenét 1000 ember 1000 féle képen hallhatja. Pl. hallgatod a jó kis dub steppet és közben egy érzékeny lélek vagy, de hallgathatsz egy nagyon szép operát és közben sorozat gyilkos vagy.
2012. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hmm, utolsó előtti ebben igazad lehet. De utsó, egy orgyilkos nem lehet kifinomult és összeszedett ember és egy nagymamát el tudsz képzelni dupstep remixeket hallgatni?
2012. jan. 19. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!