Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az embereket megijeszti vagy...

Az embereket megijeszti vagy gáznak tartják, ha egy lány szereti a vadabb zenét: rock, heavy metal zenét + gitározni tanul?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 22:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Bunkó

Nem szeretem a zajt. Nem érdekel, hogy kik hallgatják, de a közelemben nem fogják, akár fiú, akár lány.

2012. márc. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Látom, nem fogtad fül, hogy mit írtam...Olvasd el még egyszer FIGYELMESEN!!!, légy szíves! Senkit nem sértegettem, veled ellentétben! Kicsit kapd össze magad mind szövegértés, mind emberség szempontjából, mielőtt válaszolsz!
2012. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem neked kellene figyelmesebben olvasni. Nem mondtam, hogy a death metalt csak férfiak hallgathatnak, csupán annyit, hogy nem vonzanak az olyan női személyiségek, amelyiknek a kedvenc irányzatát én csak "ártalmas zajnak" titulálom... és PONT.
2012. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
hú de keménynek tetszik lenni! veled aztán nem lehet vitázni! bocsánat, hogy meg mertem szólalni :( PONT.
2012. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

engem nem ijeszt meg, én csak metalt szeretek, legyen az death,doom,folk,trash,heavy,bármilyen.


sőt, örülök ,hogy lány is hallgat metált!!!


kedvenceim:


metallica,moby dick,casketgarden: http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=RqL5QLt2ppo&feature=ends.. (ha meghallgatod még jobb oldalon ad ki ennél durvább számokaz is :))

2012. ápr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%

Én is rockot, metált hallgatok sőt a kedvenc pulcsijaim együttesesek(rohadt jó melegek :D ) és szoktam acél betkós bakancsot is hordani. Ha az utóbbi van rajtam még meg is bámulnak, de hát most mit tegyek?! Eddig engem is nyomasztott ez a kérdés (köszi h feltetted) de így h látom h így fogadják ha egy lány metált hallgat így tök jó kedvem lett :)


14/L

2012. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senkivel akit ez zavar.Én pl ölni tudnék egy olyan lányért aki szereti a Death Metal /Trash Metal /heavy Metal /Melodic death Metal/Black Metal bandákat,és emellett még gitározik is!Igazi kincs az ilyen!
2012. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én bírom a rocker csajokat, de szeretem, ha úgy rockerek, hogy közben megőrzik a nőiességüket is.

A kapucnispulcsis-bohócorrú-egyenbakancsos öltözködést csajokon nagyon uncsinak tartom.

2012. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 k.lau13 ***** válasza:
100%

Talán megijeszti, talán nem, de ők nincsenek tisztában a te ízléseddel, érzéseddel, gondolataiddal. Akik ismernek, vagy meg szeretnének ismerni, úgy is megértik. Akik pedig félnek megismerni, azon nincs értelme fárasztani magad. Az meg hülyeség, hogy "ez nem nőies". Nem tudom, pontosan most a lányokat/nőket védem, vagy a rockereket, úgy értem, hogy ezt most melyik miatt mondom, de szerintem egyszerűen idegesítő, amikor egy fiú azt hiszi, hogy egy lány nem hallgathat "durvább" zenét, nem öltözhet feketébe, stb., csak mert ő lány. Vannak, akik szerint egy lány csak csöpögős, nyálas számokat hallgathat, szoknyába és lakkcipőbe kell öltöznie. Van egy általános kialakított képük a lányokról, amit nem tudnak elképzelni, hogy megváltozzon, szerintem tv-ben/neten látják, vagy csak az ő ismeretségi körükben. Ha ez így lenne, talán kis túlzással, de inkább meg se születtem volna...


Akik gáznak tartják, azok meg divatmajmok, akik azt hiszik, hogy csak a diszkó "zene" a jó, vagy a rap, vagy.... Tudomisén, hogy mik vannak még :)


És ki a fenét érdekli, hogy mások mit gondolnak... Majd azok elfogadnak ilyennek, és nem tartanak gáznak, akik hasonlóan vannak ezzel, mint te. :)

2012. júl. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!