Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől/hogyan lehetne szebb a...

Mitől/hogyan lehetne szebb a hangom?

Figyelt kérdés

Lehetne valagogy szebbé tenni itthon?

Énektanáron kivül.

Nem arra gondolok,hogy szupersztár énekes hangom legyen csak legalább egy kicsit szebb vagyis legalább az ablak ne törjön ki :D


2009. máj. 30. 19:20
1 2
 11/15 anonim válasza:
69%

hát nekemis ez a gondom~ szeretek énekelni de már magában még a beszédhangom is rohadt x*r:D

és nemtom :Dxd

2009. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nekem oviba azt mondta a barátnőm, hogy tojássárgája cukorral xD nem tudom h igaz-e :| amúgy nekem is ugyan ez a gondom, azért kerestem rá. xD
2011. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
0%
Öcsém de hülyék vagytok ! Énekelni nem lehet megtanulni! Az éppoly veleszületett képesség mint a kézügyesség(rajzolashoz festés hez stb.)persze attól még otthon nyugodtan énekelhetsz, de egyszer pucold ki a füledet, és hallgasd meg magad hogy milyen is valójában a hangod, és akkor eldöntöd hogy érdemes ezt csinálni.
2013. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 1teengirl válasza:

Szerintem annak aki lehülyézte az előző kom mentél őket nincs igaza. Mert aki gyakorol az egy idő után egyre jobban fog rajzolni. Így van ez a hangszereknél is. Viszont ott van például a tánc. Itt már adottság kérdése IS (szerintem), de ez nem azt jelenti, hogy nem lehetne valaki hangján javítani. Én így gondolom.


Egyébként nálam még rosszabb a helyzet, mint nálad, ugyanis én se a magas, se a mély hangokat nem tudom kiénekelni, ráadásul még egy picit gyerekes is a hangom.. Sad Story.

2018. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

huh..nekem is ez lenne a gondom, de én énekelek sokat ésnem hallom a változást sajnos ;(

de testvérem azt mondta, hogy volt egy férfi, akinek rossz hangja volt,de mindennap járt énektanárhoz és otthon is csinált vmilyen gyakorlatokat és felvették, hogy mostmár tök jó hangja van...szval nem haszontalan a próbálkozás (legalábbis valakinél)

2018. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!