Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a pianínómról?...

Mit gondoltok a pianínómról? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Mennyit érhet vajon? Nem akarom eladni, csak kíváncsi vagyok, mennyire értékes.


2012. febr. 3. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
AZ értékbecsléshez nem értek, de nagyon szép. Ne add el!
2012. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Annyira értékes, mint számomra minden más billentyűs hangszer, amely alkalmas a kottáim jó minőségű lejátszására! (GONDOLOK ITT: ZONGORA, PIANÍNÓ :P)


NAGYON JÓ!!! NEKEM IS KÉNE!!! :((

2012. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 peterlord ***** válasza:

A Petrof márka egy középkategóriás márka, forintosítva azt jelenti, hogy 350-400.000Ft. körül lehet belőni az árát szerintem.

Használtan 250-300.000 Ft. lehetne eladni a Tiédet a képeid alapján, de ez függ a mechanika állapotától is.

Szerintem se add el.

2012. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért az a Petrof "középkategóriás" kiejelntés erős volt,amikor a zeneiskolák egyik hivatalos hangszermárkája,és hangverseny zongorák hadát csinálta.ez egy nagyon jó pianínó,ha a mechanikája hibátlan úgy kb 100évig nem fog elpusztulni..shőt..van az 200 is.ha eladnád hát nem gratulálnék ..
2012. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!