Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tudnék zongorázni tanulni?

Hogy tudnék zongorázni tanulni?

Figyelt kérdés

Szóval... meg szeretnék tanulni zongorázni, de a szüleim azt mondják, hogy "rövidek az ujjaim " A nagyanyám azt mondja, hogy attól még zongorázhatok. Szerintem a szüleim csak csórók. Eddig sem engedtek semmilyen fizetős különórát. Vagyis engedtek; 2. A 11 év alatt 2-őt. Igaz, most sok van 10 tesim B héten. ( 3 sima tesi, 3 gyógytesi,2 kung-fu és másfél óra ping-pong. Azt 2 órának vettem, mert 2 tanítási óra ) Mondjuk, erre fognak hivatkozni, ha újra megkérdezem őket... de nem tudom mit tegyek! Találtam 1 jó tanárt, aki nagyon közel van, ( Szélkálmántér ) de egy óra kicsit drága. Vagyis nem drága, csak a szüleim szemében. És... most nem tudom mit tehetnék. Már rég óta meg szeretnék tanulni... nem is azért, mert szépen szól, hanem azért, mert én eleve művészlélek vagyok, és így tudom igazán kifejezni magamat.


11/L



2012. febr. 20. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarlak lehurrogni, de honnan tudod, hogy a zongorázással tudod kifejezni magad, ha még életedben nem zongoráztál?

Amúgy meg ha szépen megbeszéled a szüleiddel és elmagyarázod nekik, hogy neked ez fontos, akkor biztos megértik.

2012. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy kifejezni magam... legalább is nem szószerint... 1; jó érzés lenne játszani rajta ( 1x már játszottam, igaz ne ma legszebben >< ) 2; Nem tudok se énekelni, se rajzolni, se írni... úgyhogy szerintem ez jönne be ^^
2012. febr. 20. 16:08
 3/3 anonim válasza:
hát akkor próbáld meg! Ha esetleg a szüleid mégsem engednek el tanfolyamra, próbálkozz neten! Van egy csomó oktató videó youtubeon, meg mindenhol... ha google-ba beírod, tuti kihoz sok jó dolgot! :)
2012. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!