Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezek közül melyik basszusgitár...

Ezek közül melyik basszusgitárt érdemes választani?

Figyelt kérdés

Cort Action A - 35ezer Ft

Squier Affinity jazz bass - egy kis gyakorlókombóval 50ezer Ft

A Squier-ekről hallottam rossz dolgokat, a Cortot meg nagyon dícsérik.. de újonnan 15tel többe kerül a Squier... nem tudok dönteni.

Szerintetek?


2012. márc. 9. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:

talán azért mert van hozzá gyakorlókombó :D

én azt mondom óvakodj a készletektől szal a cortot ajánlom :D

2012. márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a squiereket lehet kapni önállóan is...

jobban jársz, ha inkább a gitarshop.hu-n nézelődsz..

az új kínai squierek állitolag nincsenek a toppon, nekem egy 6 éves indonéz 5húros preckóm van squierből, és baromi szépen szól. a cortokról nemtudok nyilatkozni, állitolag csak egy nagy összeghatár felett kezdenek szépen szólni, viszont elkell egy bőgőhöz erősítő is..: ) szóval nem olyan olcsó mulatság a dolog.

2012. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként mind2 gitár használt, és a gitárshopról vannak a hirdetések. :)
2012. márc. 11. 14:01
 4/4 smici98 válasza:
A Squier Affinity sorozatról jókat hallottam általában. Cortból ismerősömnek szólógitárja van és dicséri a márkát.
2015. szept. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!