Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyiben másabb egy elektromo...

Mennyiben másabb egy elektromos gitáron játszani mint akusztikus gitáron? Melyiken könnyebb és miért?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm neked a linkeket! :D Én vagyok, aki feltételezte, hogy nem lehet rendesen tapping-elni akusztikuson; örömmel konstatálom, hogy tévedtem. :) ELKÉPESZTŐ, amit Carlos Vamos-tól hallani-látni!! :D


Tommy Emmanuel is nagyszerű. :) Ilyen stílusban és technikai színvonallal Alvin Lee-re emlékeztet, nehéz eldönteni, melyikük zseniálisabb. Az biztos, hogy Lee ismertebb (és régebbi klasszikus). Mennyi nagyszerű hangszerművész van a világban, kevés hírnévvel... Le a kalappal Tommy Emmanuel előtt is, és Carlos Vamos előtt szintén! :)

2012. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy tetszett. :)


Tony Emmannuel azért elég ismert manapság, Budapesten is többször koncertezett és remélem, még jön.


Carlosra őszintén szólva véletlenül találtam rá, csak be akartam mutatni, hogy valóban sokan csinálják a tappinget akusztikuson, beírtam a Youtube keresőbe, hogy "acoustic tapping" és ő volt az elsők közt, de ha megpróbálod, lesz még jó sok. Érdemes! :)

2012. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!