Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki NEM szereti a Metallicát?

Ki NEM szereti a Metallicát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 15:57
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
0%

Én linkeltem 2Pcot ..

Ti nektek ezek szerint semmit nem mond a rap ,ugye ?

25 év alatt többet tett le az asztalra mint az egész szánalmas rock ipar ..ezt most megmondom .Senkit se érdekel a hangszereken kívül az üvöltözés .(én véleményem)

Tupacról ne merj semmit rosszat mondani ,sztem azt se tudod h már 15 éve nem él .Fogadjunk most hallottad először a nevét.5 milliós nézettség?? Azért mert mindenkinek meg van eredetibe/lemezen.Vágod?

http://www.youtube.com/watch?v=o8Y9-JlSRXw na?? érted mit mond , nem mi?

2Pacnak csak egy baja volt : Nem élt eleget!!!

Meg annyi ,hogy semmi tehetség ???

2012. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
0%

szeretnél te ilyen szövegeket írni **

ez lemaradt.

2012. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
0%

amit linkeletetek ,na az nagy rakás sz*r

na béke tesók! Semmit se vegyetek magatokra.

2012. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
0%
pontozzatok vissza , de azonnal :D:D:D
2012. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:

Csak azért mert ti nem szerettek valamit, attól még nem lesz sz.r. Ez fordítva is igaz, csak azért mert valaki szeret egy bizonyos stílust/együttest, nem lesz se jobb se rosszabb ember. Ez egyéni ízlés kérdése, úgyhogy vagy fogjátok be vagy a kérdésre válaszoljatok, ne pedig itt verjétek a nyálatok. Amíg meg valaki max 2 számot hallott egy stílusból/előadótól, az ne jelentse ki hogy gyűlöli. Második, lettél volna bölcsebb és írtad volna hogy 'Én nem szeretem a rockzenét, úgyhogy a Metallicát sem.'

Tiszta óvoda ez az oldal. (Tisztelet annak a kevés kivételnek)


A kérdésre válaszolva: A Metallicától évente talán egyszer meghallgatok pár régebbi számot és annyi. Az utóbbi években pedig elég kommersz lett szerintem. De amúgy a metált szeretem, csak a Metallicában nincs semmi különleges nekem ami miatt szívesen hallgatnám gyakrabban. Amiatt viszont tisztelem őket, hogy sokan az ő hatásukra kezdtek zenélni, rengeteg későbbi zenészre voltak befolyással :)

2012. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
38%

2pac már halott?Úhhh,eggyel kevesebb féreg a világon.Többet tett le mint az egész rock ipar ?:D:D XDDD Azért nincs soha fent ez a szerencsétlen leprás k0csög a billboard listákon:D

Sajnállak téged 15:30 . Az ilyen 2pac félék csak arra születnek,hogy meghalljanak,tetszik vagy nem,ez az igazság:).Nem hiszem,hogy ez a külvárosi suttyó 100nál több lemezt adott volna el,nemhogy 1 milliárdot világszerte ahogy csak (!) Ozzy vagy a Metallica.Szóval ennyit rólad meg az "antirock ipar" kampányodról :).Nem kell a népnek a szutykos 2pacod,dugd fel oda ahova való,a seggedbe.

2012. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:

Záronak egy pár 2pacos vicc:

2Pac olyan csóró (volt),hogy a KFCben is mások ujját nyaldossa.

2Pac olyan csóró,hogy a galambok etetik őt.

2Pac olyan csóró,hogy ha ideges,nem felkapja a vizet,hanem ellopja.

2Pac olyan csóró,hogy fagyit lenget és azt mondja rá,hogy légkondi.

XDDDD Majd megemlítem az egyik hajléktalannak az utcán,hogy van neked egy dedikált 2pacos lemezed,ő talán hasra esik tőle xDD.

2012. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
90%

Én vagyok 2pac,profi szövegíró: *2pac a studióban* *2Pac Producere*: Na jolvan 2pac,rutinosan dolgozunk,fogd ezt a darab papírt és írj le egy csomó értelmetlen szót,amik rímelnek egymásra,ehhez jólértesz,aztán majd piacra dobjuk a legnagyobb f0st!

-2Pac:De ez képtelenség!Az előző albumnál sz@rabbat nem fogunk tudni csinálni!

-Producer:Nembaj,akkor majd többet lopunk más rockzenekarok híres nótáiból...hé 2pac...nem...nem szophatod le a f@szomat!!

2012. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

2Pac olyan csóró,hogy fagyit lenget és azt mondja rá,hogy légkondi. LOL LOL LOL HONNAN SZEDSZ TE ILYEN POÉNOKAT ?XDDDDDDDDDDDDDDDDD SZAKADOK XDD A legviccesebb az,hogy énis ezt gondolom xD

Na most komolyan:utánanéztem és '96,ban hallt meg.A poén az az egészben,hogy a Pantera akkor adta ki a The Great Southern Trendkill c. albumot ami a rappgyülöletről,az alternatív zene utáni gyülöletet fejtegeti.Úgylátszik Tupac annyira kikészült attol az albumtól,hogy inkább megölte magát XDD (tudom ez nem olyan jó poén amit az utolsó írt de azért probálkozom :) )

2012. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként nem tudom hogy gondoltad,hogy a rock csak az üvöltésről szól

http://www.youtube.com/watch?v=dvNXF7aGP2s&ob=av2e

Itt ez a csodálatos szám amit gondolom úgyse fogsz meghallgatni mivel te utálod az egész rockot.De azért tettem egy próbát :)

2012. máj. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!