Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ki NEM szereti a Metallicát?

Ki NEM szereti a Metallicát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 15:57
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Meghallgattam ezt a 2pact, de hol van ebben a zene? Biztos nagyon mélyenszántók a szövegek, de akkor írjon verseket. Szóval én egy darab dallamot nem találtam az egészben. És ez a bajom a rappel, még a technónál is távolabb áll a zenétől. De annál kétségtelenül hallgathatóbb. Ha nálad itt kezdődik a zene, akkor, hogy lehet, hogy az igazi zenét nem szereted? Vagy itt be is fejeződik? Viszont Ozzy nagyon jó volt, nekem most a Let Me Hear You Scream a kedvencem.
2012. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

"A punkok nem fejezték be......" hit em up-ba van most meghallgattam


Írd be google fordítóba a "punk" szót, ki fogja adni a jelentéseit: szemét, g*ci, g*nnyláda, r*hadék, stb. Az nem azokra a punkokra utal, akik piros tarajjal és kannásborral a kezükben rohangálnak a skinheadek elől. És hidd már el, hogy Tupacnak köze nem volt a punkokhoz, légyszíves. Vagy mutass cikket, internetes oldalt ahol leírják, hogy punkokkal sz*rakodott, és akkor el fogom ismerni, hogy tévedtem.

2012. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert nem érted , minden sorra idézet!!!!

Akkoriban mindenki az ő szövegeit nyomták .Nagy dolog volt!!!

Legenda :D ilyen emberek mennek el ..nem hiszem el .Túl jó volt.A rap tupacnál kezdődik és ott is fejeződik .nem lehet változtatni .

Ez olyan mint a magyaroknál ,egyedül Siska az aki tehetséges.Modernkori költő..

itt egy kis ízelítő ,szerintem senkinek se vág így az országba mint neki : http://www.youtube.com/watch?v=XckXSf4zj4g

Ez igen!!Freestyle a javából!

2012. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

jól van az a te meglátásod , de te érted egyáltalán amit mond ? vagy csak az interneten olvastál valamit ..

lehet igazad van ,én csak azt mondom amit hallok .

Még pedig amit írtam !! Ha nem érted ,akkor nem tudom ,hogy hogy is van ez....

2012. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

Kedves 20:59!


Neked a basszus az nem dallamos? Hát, cseréld le a hangfalaid, vagy változtass hangszínt a gépeden. Nekem egy mezei 5.1-esem van itthon, és hallom a basszus búgását, dallamosságát. De most nem is ez a fontos.

Te nem hallod a rap zenében a lényeget... Rendben, elfogadom, mert én meg a rock zenében nem találtam meg az értelmet. Egyszerűen idegesít a gitár folyamatos virnyítása, hörögni bárki tud, stb. Tudod, mindenkinek van egy ízlésvilága: kinek ez tetszik, kinek az. Ez olyan, hogy manapság - legalábbis itt vidéken - nagy divat a rózsaszín izompóló; na de mégse szaladgál mindenki abban, mert van aki mondjuk b*zisnak tartja (például ÉN). Elhiszem, hogy neked nem tetszik, és köszönöm, hogy nem "keményrockerkedni" jöttél ide, hanem emberségesen, trágár szavaktól mentesen leírtad a véleményed.


Mellékes tényként megemlíteném, hogy a rock és a rap elég közel áll egymáshoz. Van egy-két amerikai ismerősöm, köztük pár fekete is, és mondják, hogy sokat hallgatnak rockzenét, mert a két stílus mondandója sokszor közel áll egymáshoz.

2012. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
70%, én értem a szöveget. Szeretnéd, hogy lefordítsam? Akár most nekilátok, ráérek. :)
2012. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

70% vok ,ne fáradozz kérlek , én is értem .:)

De akkor csak annyit mondj ,hogy ugye van benne olyan szöveg amit mondtam,én erre építem a véleményem .nem ilyen internetes baromságokra.

lehet hogy jobban vágod a témát mint én, idősebbnek is nézel ki

17F

http://www.youtube.com/watch?v=8bWwy0MRf8U

tupac film ,ha van időd nézd meg :)

2012. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%
zseniális egy fickó volt! Év ezredek kellenek ahhoz ,hogy ilyen tehetséges ember szülessen.
2012. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"You shot me, but you punks didn't finish"


Szerintem erre gondolsz. :) Okés, szerintem el is kezdem megnézni, úgyis unatkozok. Köszi :D

2012. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

nekem tetszett a film ,majd számolj be a végén!!

:):)

2012. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!