Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem szereti szinte senki a Hardcore/Happy Hardcore zenéket?

Figyelt kérdés
Nyugaton pl. Hollandiában, Németországban nagy kultusza van ennek a műfajnak és arénákat töltenek meg a műfaj szerelmesei, idehaza meg veszélyeztetett állatfajtának számít az is aki csak annyit mond hogy nem rossz.

2012. máj. 16. 02:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek azt eszik, amit eléjük raknak
2012. máj. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van. de most electronic hardcore-ra gondolsz, vagy a rendes hc punkra?
2012. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az Electronicra. A HC Punkot azért szeretik jópáran:D Nemtom amúgy mire ez az utálat tudom hogy először kicsit furán hat de 1-2 szám után már megszokja az ember a ritmusvilágot:)
2012. máj. 16. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
linkelsz pár pl -t?Érdekelne ez a müfaj. Am én 100% underground rap -et hallgatok szvsz :)
2012. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
azért mert ez nem zene, én úgy tudom,hogy egy zenében énekes van és hangszerek, itt ritka ha egyáltalán élő énekes van... ez nem zene, ne is nevezzük annak.
2012. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 gepzene ***** válasza:
81%
Zene az is, csak nem hatásvadász, egyszerűen csak örül és örültet. Én se csípem, de attól még zene. :]
2012. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valóban sokban eltér a klasszikus értelemben vett zenétől. Ez inkább érzéseket fest le hang formájában. Egy kicsit nehéz először értelmezni de ha az ember hagyja egy kicsit szárnyalni a tudatalattiát meg nem úgy ül neki alapból hogy ez egy szar akkor nagyon magával tudja ragadni a zene:) Sokan leírják csak úgy hogy "drogos zene" de nekem spec nem kell hozzá semmi cucc hogy tudjam élvezni.
2012. máj. 22. 04:18
 8/11 anonim válasza:

Akkor én nagyon veszélyeztetett vagyok...

És már értem, miért néznek rám furcsán a szomszédaim....

XD

peace!!!!

2012. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kb. 15 évvel ezelőtt nem lett volna helytálló a kérdés, hisz

az akkori generáció (akit érdekelt a stílus) a thunderdome-on nőtt fel. Már régóta nem jelenik meg itthon a stílust képviselő zene és nem is nagyon népszerűsítik.


Egy pár link, csak hogy mindenki lássa, milyen is ez a zene:


ez egy klasszikus Thunderdome megamix, ebbe aztán minden jót belesűrítettek


http://www.youtube.com/watch?v=cXWMvTdCUHI&list=PL1D2C510175..


és egy kicsit keményebb vonal 1995-ből


http://www.youtube.com/watch?v=_CY-mOmDJzI&list=PL1D2C510175..


Jó szórakozást!

2013. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én szeretem
2013. ápr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!