Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudtátok hogy 6-an belehaltak...

Tudtátok hogy 6-an belehaltak a H1N1 oltásba Magyarországon? Csak erről senki nem beszél, mert nem fogyna az oltóanyag.

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 20:53
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
Az oltás után mennyi idővel?Milyen korúak?Mi történt velük?
2009. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim válasza:
83%
Na errol nem harsog a media :S nem is ertem miert nem...szanalmas
2009. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
73%
Olvastam, igen. 1 héten belül, miután beadták az oltást. Bár tegyük hozzá, itt ugyanúgy nem lehet tudni a halál pontos okát, mint ott, ahol állítólag H1N1-be haltak bele. Csakhát azt nagyon szeretik hangsúlyozni, hogy a "H1N1 x. áldozata..."
2009. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
53%

ugyan már...

A családtagok mindent megtennének, hogy az RTL KLUB híradója bemondja. Ott mindegy mit mondanak,csak nagy hír legyen.

2009. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
61%

Ha nyitok egy kérdést, hogy "Tudtátok, hogy az oltástól szuperhős képességekre lehet szert tenni?" akkor azt is elhiszitek? :D

Egyetlen ember se halt bele oltásba. Egy ember halt meg nagyon hamar az oltás után, egyből le is csapott rá a média még mielőtt bármit tudni lehetett volna. Aztán persze kiderült, hogy a dolognak köze se volt az oltáshoz.


600ezer ember kapott már oltást, naponta 400 ember hal meg Magyarországon. Ez azt jelenti, hogy statisztikailag naponta átlagosan 24 beoltott ember hal meg, de ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy az oltásba halnának bele, a kettőnek semmi köze egymáshoz...

2009. nov. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
48%
Fujj,fujj h1n1 beszerzem az orvosi diplomát kitervezem az egérfülcimpa vírust és meggazdakszom belőle ! ( az vok aki az elöző lánynak is komenttelt)
2009. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
75%
Én nem hallottam erről... Mi a forrás?
2009. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
A forrás: Néhány egészségügyben dolgozó
2009. nov. 13. 21:04
 9/53 anonim ***** válasza:
54%
21:01 - te komolyan azt hiszed, hogy ennek van hiteles forrása? Tényleg, őszintén ennyire elkezdtek az emberek félni egy negyven éve gond nélkül osztott oltástól csak azért, mert néhányan suttogó ellenpropagandába kezdtek? Tényleg ennyire megvezethető lett mindenki? Tényleg mindenki azt hiszi, hogy a médiában csak hazugság lehet, de egy random arc nélküli fórumozó mindenképp igazad ír? Valóban ilyen szinten megszűnt létezni az emberekben a "kritikus gondolkodás" amiket nekünk középiskolában még a legfontosabb dologként mutattak be?
2009. nov. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező: a csodát. Én tegnap valamelyik honlapon olvastam, azt hiszem a Falus Ferenc referált az eddigi mellékhatásokról, de mindjárt előkeresem. Persze állítja, hogy a halálesetek nem hozhatók összefüggésbe a H1N1-el. Na persze.
2009. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!