Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek rapper létemre...

Szerintetek rapper létemre félig rocker lennék?

Figyelt kérdés

Igazábol véleményekre vagyok kiváncsi , szóval mindenki aki normálist ir és nem szaroz semmit zöld kezet adok .


Elég nagy rapper vagyok , inkább amerikai rappet halgatok de 1-2 igényesebb magyar is bejön néha.

A sima rock az nemtud lekötni 1 szám van amit régebben néha halgattam(metallica-one) , amugy eléggé anti rocker vagyok .

Viszont rappernek tartom magam és rapper létemre szeretem a J-Rockot , igaz lehet azért mert elég nagy anime fan vagyok .. és ugye anime openingbe nemszoktak rappelni , meg ugyen japó rapper érdekesen nézne már ki :D



2012. máj. 21. 04:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
49%
Hát öcsém, ha idősebb vagy, azzal csak magadat égeted. Egy 12-14évesnél annyira nem gáz, ha ilyen fasságokon agyal, és ilyenből problémát csinál, de ha vagy már vagy 17-18, akkor rég nem ilyenekkel kéne foglalkoznod..:)
2012. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bocs jelents már fel pls mert hülyeségeket kérdezek gyiken .
2012. máj. 21. 23:17
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

mert, ha valaki hülyegyerekként viselkedik, azt fel kell jelenteni?

most már komolyan érdekel, hány éves vagy? :D

2012. máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

kérem a zöld kezet xd

nem amúgy nekem is a rap a kedvencem de azért nem gyűlölöm a rockot sőt semmilyen zenét. vannak kedvenceim de attól még nem tartom a többit szarnak

2012. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 k.lau13 ***** válasza:

Jézusom... Azt mondjátok már meg, miért kell mindenhol általánosítani? Gondolok itt rapperekre, rockerekre, és 14-15 évesekre... :D


Én rocker vagyok, 14 éves, mégsem ítélek el semmilyen más zenei stílust, elfogadom, néha meghallgatom őket, a lényeg csak az, hogy a rock az a zene, ami a legjobban kifejez engem, az érzéseimet, a világnézetemet(ha ennyi idősen ilyenem lehet), a gondolkodásomat... Ettől függetlenül szerintem bármilyen más műfaj is lehet jó zene. Na jó, két műfaj van, amit képtelen vagyok megérteni, a techno és a divatpop, de ez már más kérdés. Mondjuk ez csak én vagyok. Lehet, hülyeséget mondok, sőt, valószínű, hogy kapom majd itt a negatív hozzászólásokat meg szavazatokat. De én csak véleményt mondok, és tényleg nem értem, miért általánosítotok?


Amúgy ezt a rocker-rapper dolgot nem értem. Nem minden rocker van sz@r véleménnyel a rap zenéről, és fordítva is igaz. (Egyik legjobb haverom pl. nekem is rapper... Azaz olyasmi, nem tudom pontosan ). Amúgy pedig nem tudom ki írta, de tényleg vannak olyanok, hogy egy zenében két műfaj is benne van, és tényleg, például a Hollywood Undead. Bár SZERINTEM(!) nem az az igazi rock, de ettől függetlenül nagyon jó zenéik vannak.


És hogy megnyugtassalak... Megintcsak SZERINTEM(!) attól, hogy szereted a J-Rockot, még nem leszel "félig rocker"... Mondom, SZERINTEM.


Egy kérdésem lehetne? Melyik az a "sima rock"? És milyen az az "anti rocker"?

2012. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 k.lau13 ***** válasza:
Előre is bocs, ha valakit zavartam, idegesítettem, vagy úgy értelmezte valaki, hogy "osztom az észt", 14 évesen... Szerintem kortól függetlenül bárki mondhat véleményt. Jó meg rossz gondolatok pedig nincsenek, valakinek ez a rossz, valakinek az, ez nézőpont kérdése - Szóval remélem, teljesen nem fogtok elítélni, hogy válaszolni merészeltem :D (És nem, nem azért mert ettől "hű-de-nagynak-hiszem-magam", tényleg csak vélemény volt.)
2012. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én főleg a rapet szeretem,de valami kiváltotta nálam azt,hogy most rockot is szívesen hallgatok...az a vicces onnan kezdődött nekem is hogy animékbe tetszett pár opening.
2012. máj. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 chrishu ***** válasza:

Én rocker vagyok, de 1-2 normális rap számot meghallgatok, régen a gengszter rappet is szerettem...

Halgass amit akarsz, de ajánlom figyelmedbe a rap metál stílust :D

2012. júl. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
numetál stílus lenne keményen :D király :D
2013. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!