Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik gitárt vegyem? Pls help

Melyik gitárt vegyem? Pls help

Figyelt kérdés

3 Között vacillálok

Az Epiphone Les Paul: [link]


Vintage v100: [link]


Cort CR100: [link]


Mi a véleményetek ezekről? Főleg rockhoz használnám, pl: Guns n Roses, AC/DC stb... Én legszívesebben Vintaget vennén, de arra már nagyon necces lenne a kiadásom + még ugye az erősítő. Hangszedőkről vélemény? Valamint, én úgy tudom, hogy a ragasztott nyak az jobb mint a csavarozott, minőségbeli eltérés van, de szerintetek én ezt meghallanám? Ugye én nem vagyok szakértő, szóval szerintem nem. Mindenképpen ragaszkodom a Gibson formához. Valamint az utolsó, milyen erősítőt ajánlotok ezekhez?



2012. jún. 2. 02:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, hogy otthoni használatra elég az a teljesítmény amit írtam. Próbákra dobos mellett már nem lesz elég.
2012. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
A csövesek nagyon drágák, arra már nincs pénzem:S
2012. jún. 2. 15:06
 13/30 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom volt egy előfokcsöves Vox VT15-tel, ebben volt mondjuk még egy csomó beépített effekt is.

[link]

2012. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Ez a Vox vt15 jónak tűnik , meg is jegyzem magamnak. Viszont sztem lemondok a Vintageröl és akkor szóba jön az Epiphone vagy Cort. A Cortról van valakinek valamilyen tapasztalta? Melyiknek jobb a hangszedője Cortnak vagy Epiphonenak?
2012. jún. 2. 18:01
 15/30 A kérdező kommentje:

Bár akció nélkül ez is elég drága, mit szóltok egy Line6 spider erősítőhöz?

[link]

2012. jún. 2. 18:12
 16/30 anonim ***** válasza:

Én szerintem vedd meg a Voxot míg akciós. A vox erősítők nagyon jók. Igaz ez olcsóbb fajta, de biztos van ebben is valami a híres vox hangzásól. Jó cucc ez, szerintem nem fogsz benne csalódni. Én is épp egy Voxra gyűjtök, ac15c1-es, eléggé odab*sz a hangja :)


A gitárokról nem igazán tudok sajnos segíteni. A Cortokról eddig csak jót hallottam, de a másik sem lehet rossz. Na majd az okosabbak megmondják ezt.

2012. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Akkor úgy néz ki, hogy marad az Epiphone és a vox erősítő:) Kösz mindenkinek a tippeket,véleményeket,segítséget:)
2012. jún. 2. 21:24
 18/30 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg az lp100ast!!!! Én nagyon megszívtam azzal a gitárral, de egyébként szerintem a hangja is borzasztó és tényleg gyenge a hangkitartása.A vintage v100ról rengeteg tesztet olvastam, még angolt is és kb, felér egy Epi lp Standardel.Sokkal jobb hangszedők, ragasztott nyak, ezerszer kényelmesebb, mint az lp100 és szerintem jobban is néz ki.Én erősen ajánlom, hogy vegyél egy Vintage v100at és ha lesz pénzed, akkor hozzá egy olyan kombót, amilyet Aktív Gitár linkelt, az tényleg nagyon jól szól és a Voxról én még rosszat nem hallottam. Biztos lesz, akinek nem tetszik a véleményem, de lesz*rom, mindenképp jobban jársz azzal, ha veszel egy Vintage v100 gitárt.Egyébként azt is csinálhatod, hogy megveszed a v100at és hozzá 3-4ezer forintért egy jó hangkártyát, amivel ha összekötöd a gitárt, akkor tudsz addig gépen gitározni, amíg nem lesz pénzed egy jobb kombóra.Egyébként olvass utána ennek a hangkártyás dolognak.Remélem segítettem!
2012. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

[link]

nem jön ki drágábbra, ha licitálsz, és nyersz, mint egy gyári, csak ebben a hangszedők még érnek +35ezret, és azzal együtt már jócskán odaveri mindhármat.

2012. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Majd beugrok 1 hangszerboltba kipróbálni h milyen a fogásuk.
2012. jún. 2. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!