Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 105 kg feletti a súlyom.3...

105 kg feletti a súlyom.3 hete diétázok + mindennap sportolok eddig le is ment 3 kg, ami szerintem egészséges.18 éve alatti vagyok. Használjak hasfeszesítő krémeket, mert elég nagy a hasam és félek h lógni fog majd?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ésszel csinálod és nem az egyik csodadiétával, akkor nem fog lógni a bőröd... be kell lőni a kaját a testsúlyodnak megfelelően. Szénhidrát 3g/tskg(testsúly kg) Fehérje 2g/tskg. Ehhez még ajánlott fogyasztani napi 10g telítetlen zsírt pl: lenmag olaj. Heti 1 kg a normális ütem, így nem fog megnyúlni a bőröd... Ha kevesebb, akkor sok a szénhidrát, ha több, akkor kevés a CH és izomból megy le. Edzeni nem fontos minden nap, de ha teheted és van hozzá kedved akkor nyugodtan. Én minden másnap járok edzőterembe súlyzós edzéseket csinálni... fél év alatt normális táplálkozással 20 kg ment le rólam. Nem lóg a bőröm és az edzés miatt végre nem úgy nézek ki, mint egy teleszart zokni. Most vagyok 106 kg és most jött el az a pont, hogy újra be kell lőni az étrendemet mert a régivel már nem tudok fogyni... 2 hónapja 104 és 107 között ingázik a súlyom.
2010. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kimaradt, hogy fontos, hogy az étrendedet te állítsd össze a lehető legtermészetesebb és legkevésbé feldolgozottabb élelmiszerekből. Így egyrészt megtanulod, hogy miben mi van és ha éhes lennél, akkor mit ehetsz, ami nem fog a diéta rovására menni. Pl.: lehet játszani, hogy teszem azt 100g rizsben van 70g CH, akkor megehetsz 4x annyi lencsét mert abba 4x kevesebb CH van, mint a rizsben. Így mindig jól tudsz lakni. Másrészt így olyan étrendet állíthatsz össze, amit szívesen megeszel és nem utolsó sorban megtanulod hogy kell étrendet összeállítani és nem fogsz mások segítségére szorulni.


17/F

2010. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem:DD nem csodadiétázok . bár a 90 napossal tavaly leadtam 4 kilót de aztán 1 hét után abbahagytam mert gyökérség :D .. most egészségesen étkezek :) és köszi a válaszod
2010. szept. 27. 20:45
 4/4 A kérdező kommentje:
ha nem gond elküldhetnéd az msned :D és beszélhetnénk :D
2010. szept. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!