Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan, aki szereti a...

Van olyan, aki szereti a Rammsteint annak ellenére, hogy nem rocker?

Figyelt kérdés

Újabban nagyon megszerettem az együttest, olyannyira, hogy már az összes stúdióalbumuk megvan. Pedig egyébként nem vagyok rocker. Szeretem ezt a műfajt, de válogatós vagyok, és még egy rockzenekarért sem voltam így oda:) Egyrészt hihetetlen dalszövegeik vannak, másrészt szinte minden számuk hatalmas (ez nem sok együttesről mondható el). Ezenkívül hihetetlen, hogy milyen nagyszabású show-kkal rukkolnak elő minden koncerten, és ez mégsem megy a zene rovására. De amit a legjobban bírok, az a polgárpukkasztó viselkedésük:) A legtöbb ember hülyének, betegnek, abnormálisnak titulálja őket, csak mert leragadnak olyan dolgokon, mint a Pussy, a Büch dich vagy a Mein Teil című szám, és emögött nem veszik észre a valódi tartalmat, ami pedig minden számukban ott rejlik. Szóval hihetetlen a banda:D

19/L



2012. jún. 16. 22:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a "hard rockot és az ipari metált ötvözi az elektronikus zenével."-re gondolt de nem kell túlgondolni nem ugyanaz de mindenki megérti mire gondol csak te kötekedsz picit :)
2012. jún. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy mire gondol, de ha egyszer nem az:D! Nem kötekedésből írtam amúgy, hannem javításként:).
2012. jún. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Az is rock! A rock, az egy összetett dolog, elég nagy fogalom, sokminden beletartozik.Pl: Minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár. Minden metál rock, de nem minden rock metál. :-)


[link]


Nem okoskodni akarok, csak védem a kedvenceket:-D

2012. jún. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Igazad van:D. Csak az a rock, amit általánosságba emlegetnek, nem kapcsolható velük össze. Hozzájuk képest azok semmik a fülemnek, szerinetm ezért is határolom el őket ennyire a fő stílustól:S..
2012. jún. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Jó, igazad van:) De ezekkel a rock-metál irányzatokkal meg aztán végképp nem vagyok tisztában:D De majd igyekszem áttanulmányozni, hogy legközelebb ne írjak hülyeségeket:)
2012. jún. 17. 11:07
 16/31 anonim ***** válasza:

Mint kiderült, én nem írtam szakszerűen, csak a fenti okok miatt fura számomra a rock kifejezés:D.

De úgy veszem észre, hogy a legöbben akik szeretik, azok nem rockerek vagy aki annak vallja magát(ilyet mondjuk 1-2-t ismerek), azok pedig őket nem szeretik.

2012. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Egyébként a poppal ellentétben metálnál általános az, hogy az emberek nem csak pár számot vagy albumot szeretnek, hanem ragaszkodnak a kedvenceikhez.
2012. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen stílus, ha egyszer bitang jó. Engem nem érdekel, hogy rock vagy metál(bár inkább utóbbi szerintem is). Majdnemhogy ahány zenekar annyiféle stílus. Egyébként ha már hivatalosak akarunk lenni akkor a Rammstein NDH.
2012. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Na és hogy különböztettek meg egy rockert és egy metálost? :-)

Na látjátok én meg a rockon belüli irányzatokat nem tudom behatárolni:hard rock, heavy metal..nálam rock. Persze nekem is van rocker ismerősöm, aki nem szereti a R+-t, de van aki meg igen. Ízlések és pofonok

01:25 voltam

2012. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

én se vagyok rocker, vagy metalos (noha régen hosszú hajam volt, de valaki nem ettől lesz rocker vagy metalos)

mégis a kedvencem a Rammstein

nagyon jó zenét csinálnak, a dalszövegeik is nagyon komolyak :D

2012. jún. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!