Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik fesztiválon lehet...

Melyik fesztiválon lehet normálisan bulizni?

Figyelt kérdés

Szigeten már voltam egy napot, de a tömeg miatt alig lehetett megmozdulni. Egy élmény volt, de több napot nem hiszem hogy kibírtam volna.

Volt fesztivállal kapcsolatban kinek mi a tapasztalata? Értem ezt a fesztivál feelinget, meg minden, de én a koncertekre mennék! Bulizni szeretnék, élvezni a koncertet ahelyett, hogy egy helyben nyomorognék, és esetleg egy ördög villát még fel is tudok mutatni... Ott is akkora a tömeg mint a Szigeten? Az egyik koncertre mindenképp el akarok menni, de legszívesebben mennék mind a négy napra, viszont félek hogy nem tudnám úgy élvezni mind ezek miatt a fesztivált, amennyit utazási költséggel együtt kiadok rá! (mert egyébként meg szerintem baromi jó árban van)

Köszi a válaszokat:)



2012. jún. 24. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
SZIN. Szerintem. Mondom ezt úgy, hogy a Szigeten kívül már az összes hazai fesztivált kipróbáltam. Előadók tekintetében egyértelműen nem versenyezhet pl. a Volttal, (bár Russkaja minden évben van és a tavalyi Danko Jones koncert is hatalmas volt), de a hangulat, az emberek, a napközbeni programok, a város egyértelműen a legjobbá teszik számomra.
2012. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én megyek Voltra végig. Hely van. Tömörülés is nyilván van minden koncerten, dehát nem az első sorba kell állni, és akkor jó. Itt meg ráadásul olyan a nagyszínpad is, hogy lejt, szóval hátulról is simán látni mi zajlik a színpadon.
2012. jún. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 chrishu ***** válasza:

Rockmarathon

Állítólag sokan lesznek, de lesz hely

2012. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek:)

A SZIN - ről már hallottam, de igazából nem tudom hogy kik lépnek fel. Sőt, egy fesztivált sem figyeltem, csak a TV - ből hallottam, hogy kik jönnek, és akkor néztem utána. Szóval nem kifejezetten a Volt - ra akarok menni, mert baromi messze van, az ország másik vége nekem:D Csak az előadók olyanok, hogy ha már egy nap 11.000 akkor 28.000 az még simán belefér 4 napért. De lehet hogy úgy lesz, hogy elmegyek arra az egy koncertre, aztán ha tetszik, akkor jövőre majd bevállalom a többit is:) (bár szerintem a nap végére már bánom majd hogy napi jegyet vettem, és nem bérletet:D)

2012. jún. 25. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
hegyalja!
2012. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akár:) De a Volt az remek volt!!!:)))
2012. júl. 3. 23:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Az biztos! 5 nap állatság!
2012. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!