Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ismertek olyan zenéket, ami...

Ismertek olyan zenéket, ami eltér az átlagos megszokott stílusoktól és mégis jó?

Figyelt kérdés
az olyan zenék fognak meg, ami különleges, feltud mutatni valami ujat, még akkor is ha hátborzongató, mostani nagy kedvencem például Tool.

2012. júl. 30. 09:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=mBntcHLiXmk

Szerintem ez eléggé eltér a megszokottól, a nézettsége mégis nagy. Bár ezt be lehet sorolni (reggeaton), kis hazánkban mégis kevesen ismerik. Ha tetszik, küldök még hasonlót, csak nem akarlak ostromolni, ha szerinted nem jó :)

2012. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

na jó tudom hogy kaptál már rengeteg rossz és azért sok egész jó választ de légyszi ezeket még halgatsd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=0ZhJ_ZR2PK8

http://www.youtube.com/watch?v=K74tMC1oZG8

amúgy ez prog metal, prog rock, heavy metal, de akkoriban csak annyit mondtak rá hogy intelligens metal

2012. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

22- ez legalább metal, így eltér egyes eddig elhangzott zenék stílusától;)) de ez eddig már valami:) és nem is ismertem, amúgy jól esett a leírás, "intelligens metal" eleve felkeltette az érdeklődésem:)

ne aszerint küldjétek, hogy nagy a nézettsége;)) sok videónak az, esetleg ha valaki ráérez, hogy valami kiemelkedően egyedi és jó;))

2012. júl. 31. 19:19
 24/39 A kérdező kommentje:
bár nem valószínű, hogy hallgatni fogom, de jó:D
2012. júl. 31. 19:24
 25/39 anonim ***** válasza:
na örülök hogy a cocorosie betalált :)
2012. júl. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
cocorosie hatalmas!bár úgy tudom, inkább a "lemonade" száma ami klippben, meg mindenben kiemelkedő:D azt hittem az internet zene világa is olyan hatalmas, hogy meglepnek valami újjal, amit még nem unok:D de hát végig néztem grammydíjas top listákat is, de nem sok lett:D
2012. aug. 1. 03:09
 27/39 anonim ***** válasza:

Idegesítőek vagytok, ugye tudjátok? Nem kattintgathatok végig kismillió linket. Én inkább előadókat írok, azokról érdemben lehet vitázni:


Zene:


Toro Y Moi

Washed Out

Gold Panda

The Ducktails

Memory Tapes

Beach Fossils

Best Coast

Bibio

Caribou

Ch@ Ch@

Codes in the Clouds

Com Truise

Crystal Castles

Gold Panda

M83

MGMT

Neon Indian

Small Black

That Ghost

Wild Nothing

Ariel Pink's Haunted Graffiti


Audiovizuális:


Razor1911

Skidrow

FairLight


Ja, meg nem ismerem a Toolt, de én nem mondanám nagy cuccnak. Egyébként nagyon szubjektív feltételeket adsz meg, ami neked különleges, új, hátborzongató, az lehet másnak átlagos, régi, unalmas.


És azért is írok magyar zenekarokat is:


Kispál András és a Borz zenekar

30Y

Quimby

2012. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Dirty Little Rabbits. Most nem tudok linkelni, keress rá, de ne csak egy számot hallgass meg, hanem többet is.
2012. aug. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

27- . Wild Nothing-ot ismerem és szereteem:) amúgy igazad van szubjektív véleményemre támaszkodom, de az is a lényeg, hogy kapjak magamnak amit hallgathatok:)) már tényszerűvé vált, hogy mindenkinek más a "jó", de azért vannak olyanok amikről tényleg NEM lehet azt állítani, hogy eredeti és különleges;) legközelebb objektívebb leírást adok(bár eddig is adtam:D)...de pl. Toolról már eleve azt írják tapasztaltabb kritikusok, hogy nehezen lehet besorolni a stílusát;).. és vannak olyan elképzeléseik amik nem fordulnak elő "minden bokorban":))sőt.. de gondolom a kritikus temperamentumom ébresztette másokban ezeket a hozzáállásokat:D kinövöm:>

de a Wild Nothing-al felkeltetted az érdeklődésem ahhoz, hogy átfürkésszem ezeket:D

2012. aug. 7. 14:38
 30/39 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de legalább egy kis eligazítást adhatnál, hogy mégis milyen stílushoz közelítsen az a zene...

Elektronikus - chillout, ambient, rave, jumpstyle, hardhouze...

HipHop - különböző nyelvű rapzenék, dembow és flow alapú zenék, dancehall...


Vagy mégis mi? Legalább egy kicsi eligazítást adj, mert így csak linkelgetnek, mint egy f*sz, de ha neked nem tetszenek... :D Legalább annyit mondj, hogy élő hangszeres legyen vagy jó a gép által előállított hangokból összeszerkesztett zene?

2012. aug. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!