Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos pasik volt már nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos pasik volt már nektek vagy van nektek olyan nagyon jó nőtök akikről azt hittétek, hogy semmi esélyetek nála és mégis sikerült összejönni vele, meg nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Kort légyszi írjatok :)
2012. márc. 21. 17:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%

a szép nők általában magányosak, mivel a pasik nem mernek lépni feléjük félnek tőlük. Ha van ilyen nő most az életedben ne hagyd elmenni!!!! Nekem egy ilyen nagyon jó nő a feleségem,aki belülről is remek nő, nem hiába a szépség belülről fakad!

38F-31N

2012. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen nem létezik, legfeljebb csak az illető pasi hiszi magát átlagosnak v a nőjét jónak. A szép nők legfeljebb azért lehetnek magányosak, mert akik próbálkoznak náluk, azok nem elég jóképűek és gazdagok számukra.
2012. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Kifejezetten csúnya vagyok, és olyan álomnőm van (pont ideálom, de mások szerint is gyönyörű), hogy ihaj meg csuhaj. Emellett erkölcsös, becsületes, és okos! Ja, hozzátenném, hogy én is, és nem voltam tagja soha a nőgyűlölő szakkörnek...


20/F

2012. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
3%
#3 kamu...
2012. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Már párszor elmeséltem neked a sztorimat, drága 6x%-os, csak mivel nem írom ki a nevem, nem ismersz fel :D Emellé olyan kérdést is feltettem már neked, amire nem tudott mit mondani a csodás nőgyülölő elméleted :D
2012. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%
A nőket nem gyűlölöm, csak ismerem :) Ilyen kérdésre pedig nem emlékszem. Amúgy egyrészt ilyen nő valszeg nincs, másrészt ha lenne, simán találna jóképű és gazdag pasit.
2012. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%

Kétlem, hogy ismernéd a barátnőm (: Meg a többi többtíz nőismerősöm, akikre nem illik a leírásod. (Több nincs)

A kérdésre meg csak nem akarsz emlékezni... :P

2012. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Diavolino44 ***** válasza:

Mar a kerdes kiirasa is irrital!!

Mitol atlaogos egy pasi?

egy szep no meg mitol nem atlagos?

A legtobb modell csaj akivel beszelgettem egy unalmas tokfej volt. (Egy ideig fotoskent dolgoztam)

2012. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
szedd össze magad tesó, lehet pont nincs senkije. ha nézed kicsit az embereket az utcán látni fogod, hogy a nagyon jó nő-nagyon jó pasi páros ritka mint a fehér holló. NEM VÉLETLENÜL! az átlagos nők hamarabb megcsalnak csakhogy bizonyítsanak maguknak. a nagyon jó nőknek elég az elismerő pillantások hada. higgyél nekem!
2012. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
17:57 Nekem az összes nőismerősömre illik, érdekes. Sztem kamuzol, mert ennyire naiv ember nincs. Az is lehet, h lány vagy :)
2012. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!