Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Abszolút kezdőként (soha nem...

Abszolút kezdőként (soha nem foglalkoztam zenével, nem játszottam hangszeren) el lehet sajátítani a gitározást?

Figyelt kérdés
Soha nem zenéltem, a zenei hallásom is nulla:-), kottát sem tudok olvasni, viszont szeretem a kihívásokat:-). Gitározni szeretnék tanulni, érdemes így belevágni? Természetesen csak hobbiszinten gondoltam.
2012. okt. 10. 17:44
 1/3 anonim válasza:
Az nem derült ki, mennyi idős vagy, de sosem késő. Én 32 vagyok, 25 évesen kezdtem el gitározni tanulni teljesen nulláról, előtte zenével én csak az ált. isk. ének-zene órán foglalkoztam, illetve a tanár próbált ránk erőltetni valamit. Akkoriban volt egy lány, aki nagyon tetszett, és szeretett gitározni, miatta kezdtem el :-). Bár a kapcsolatunk 4 hónapig tartott, a gitározás maradt a mai napig, és egy jó szintet már sikerült elérnem, szabadidőmben rendszeresen gyakorolni szoktam.
2012. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
simán, csak gyakorlás kérdése. Vegyél egy könyvet vagy töltsd le, a címe Gitáriskola, tanár nélkül megtanulható. Egy-két hét után már beatles dalokat játszol
2012. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is el lehet,én sem jártam sokáig tanárhoz.csak aztán elkezdtem azt érezni,h amit most tudok,az nem elég,és elmentem.sajnos nem jó tanárt fogtam ki,beképzelt idióta volt,és azóta nincs kedvem járni senkihez,inkább próbálok a magam szintjén fejlődni
2012. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!