Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintem IGENIS lehet utálni...

Szerintem IGENIS lehet utálni egy híres embert úgy, hogy nem ismerjük, hiszen nem is azt utálom benne, amit a személyesen ismert emberekben. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Időspórolás céljából idézném egy saját válaszom egy bizonyos kérdéshez egy énekesről. A kérdés az volt, hogy miért utálják sokan. Nem nevezem meg az illetőt, mert most nem az a lényeg. Tessék:


2., Valaki ezt írta:

".Mi ez már ?

Kezd szánalmassá válni a dolog. Egyáltalán azt elárulná valaki,hogy tudtok egy olyan személyt "utálni" ,akit plakátról láttatok? Talán megláttátok a plakátot és "B*zi." "


Igen, elárulom. Úgy, hogy nyilván nem őt utálom (értsd.: nem tudom, hogy rendet rak-e a szobájában, hogy fárasztó-e a humora, hogy szereti-e a krimiket, hogy fél-e a horrorfilmektől, stb., nem tudok vele beszélgetni, nem tudom megmondani milyen ember). De részt vesz az életemben, és többet találkozom a JB-jeléenséggel, mint egyes osztálytársaimmal, akikkel mondjuk sose beszéltem. Van, meghatározó, hazafelé a buszon azt ordíttatják mellettem, belé szerelmes a szomszéd lány, róla olvashatok az ilyen GyK kérdésekbe, látok róla plakátokat, szerepel a Helyszínelőkben, ergo RÉSZT VESZ AZ ÉLETEMBEN, Ő EGY JELENSÉG SZÁMUNKRA, MINT AZ ÖSSZES HÍRES EMBER, ÉS EGY BIZONYOS KÉPÜNK VAN RÓLA. Azt nem tudjuk, hogy kimosta-e a zokniját tegnap, de nem is ezt utáljuk benne. Ami alapján utálom, azt tudom róla:

1., sz*rt sem érnek a dalszövegei, semmitmondóak, mintha egy 3 éves írta volna őket (igen, mielőtt bárki megkérdezi, jobbat tudok írni)

2., elismerem, hogy tud énekelni, de hiába tud, ha nem tetszik a hangszíne.

3., szerintem nincs saját stílusa, azt a divathullámot követi, amit ma minden tinédzser, és nekem igényem van arra, hogy akit hallgatok, az valamiben különleges legyen (megjelenés, stílus, stb.)

4., nem bírom az igénytelen popzenét: értsd: a szöveg van csak, alatta olyan zene szól, aminek fél percenként ismétlődik az üteme. Vannak másmilyen popzenék, amelyeknek nagy munkával összerakott aláfestő zenéi vannak (pl.: Savaga Garden, Coldplay, Michael Jackson, Darren Hayes), bár alapvetően én nem őket hallgatom, de ezeket elismerem, szóval nem csak azért utálom, mert pop, vagy ilyesmi.

Viszont nagy bunkóságnak tartom ezen túlmenően, mikor valaki az énekeseket leb*zizza, vagy ilyesmi, mert az viszont gyerekes, és csak azért, mert szerintem sz*r, és szégyen, hogy híres lett, attól még alpárinak nem kell lenni, és attól még jobban igaz sem lesz, ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy van otthon egy hörcsöge. És aki ilyet tesz ugyanolyan szinten van, mint aki a kinézete miatt szereti.


2012. nov. 3. 19:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Benne maradt a neve, de most már mindegy.
2012. nov. 3. 19:18
 2/2 A kérdező kommentje:
*kérdésekben
2012. nov. 3. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!