Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem rossz énekes/el...

Csak szerintem rossz énekes/előadó Szíj Melinda?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
eléggé tesze-tosza, mint ember, de mint előadó szerintem csodálatos :) És persze a hangja is, feleilyennek is örülnék :)
2010. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekem sokszor tűnik úgy, hogy hamis és ma is kiesett a ritmusból többször. Igazából én sajnálom őt, mert látni rajta, hogy nem élvezi ezt az egészet.
2010. nov. 20. 00:06
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Jó énekes!! Jó előadó lenne, ha nem kéne mozognia a színpadon,több számot énekelne egymás után és amikor nem énekel nem látná senki! :D
2010. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

00:07 = Ez tetszett!

A hangját nem vitatom, de pár koreográfus túlórázhatna, hogy végre Melinda női mivoltában tudja használni a színpadot! Annyira idegesít, amikor bejön lehajtott fejjel, merev lábbakkal, sovány alkata ellenére (bocsi,de) olyan tenyeres-talpas a járása. Pedig a sminkes, a stylist kitesz magáért. Egyébként nem tartom olyan kimagaslóan rendkivülinek, mint amennyire kikiáltották. Az meg, hogy a Fridi favorizálja nagyon befolyásolja a nézőket, Melinda csak örülhet, mert így a saját malmára hajtja a vízet, persze Ő még rátesz egy lapáttal a visszafogott viselkedésével, ami, valljuk be eddig is szép számú szavazatot hozott.

2010. nov. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

szerintem is,meglátom,és rosszul vagyok,nekem nem ilyen egy megasztár...

Megasztár Caramel

2010. nov. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Azért legyünk már egy kicsit őszinték! Aki nézi a műsort, az tudja, hogy pl. Kökény Attila sem egy táncos lábú. Presser Gábor a mai napig nem tanult meg táncolni, ő megérti azokat, akiknek ez nem megy. Ahogy Melindának sem. Attól, hogy nem tud valaki pörögni a színpadon, lehet jó énekes. Celine Dion sem egy Shakira, Tina Turner mozgású világsztár. Ne az alapján döntsük el valaki énektudását, hogy mennyire tud ritmusra mozogni.

Ha a hazai nagy generációra gondolunk, itt sem lehet a Koncz Zsuzsát és a Kovács Katit ez alapján jobbnak/rosszabbnak tartani.

2010. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem csak mozogni nem tud a ritmusra, de tegnap például a New York New Yorkban még az ének is ritmustalan volt. Akiket írtál, mind el ismerem, és nem a mozgása alapján ítélem meg az énektudását. Egyszerűen szerintem nagyon sokszor hamis. Mindenki agyba főbe dicséri, meg Susan Boylehoz hasonlítják, de szerintem nem ér föl hozzá, közel sem!
2010. nov. 20. 15:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem tetszik az éneklése és a mozgása sem. Nagyon gyökér...már bocs! Szerintem egyáltalán nem élvezi ezt az egészet. Jobb ha haza megy....
2010. nov. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké a megjelenését, a színpadiasságát nem véleményezem, azt már szájízem szerint megtették sokan. De nem tartom őt őstehetségnek, hangjában nincs semmi különös, ilyen (szép) hangszínnel éneklőket bármelyik vidéki nyugdíjas népdalkör fel tud mutatni. (a vidék nem sértés akar lenni, magam is kisvárosban élek). Szóval nem értem, hogy miért nagyítják fel ennyire, egy szép hangú valaki, de nem egy Susan B.
2010. nov. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek a kérdezővel!

Látszik rajta, hogy egy jó ember, aki a légynek se tudna ártani, de az énekhangja semmi különös! Pont ezért én se értem, miért kapták fel annyira!

Szerintem a nyugdíjasok meg a 40 felettiek szavaznak rá, vagy azok az emberek, akik magukat látják benne. És itt most senkit nem akarok bántani! Jó értelemben egyszerű, háziasszony, anyuka, dolgozó nő, úgy, mint sokan mások a korosztályában, és talán ezek az emberek azt gondolják, hogy ha ő sikeres, ők miért ne lehetnének azok!

De azért ne hasonlítsuk már Susan Boyle-hoz meg Barbra Streisand-hoz! Nagyon távol áll tőlük énekhangban!

Tipeg-topog a színpadon, mint egy szerencsétlen pingvin, mikor pedig szólítják mint tuti továbbjutót, olyan, mintha fel se fogná! Nem hallja a saját nevét? Aztán meg elindul azzal a merev mozgásával!

De amiatt nem is ítélem el, hogy nem jól mozog, hiszen ez nem egy táncverseny, de furcsa, ahogy agyonajnározzák, hogy micsoda őstehetség!

És igen, a New York, Nem York-ot sem énekelte jól, mindig rosszkor lépett be, ritmikai zavarok voltak!

Igaza van Bochkor Gábornak: úgy énekel, ahogy kinéz!

Nem akarom őt bántani, de nincs helye a Megák között, számomra ő egy antisztár! Azért nagyon-nagyon furcsa lenne, ha ő nyerné meg a Megasztárt!:)

2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!