Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki linkel nekem youtube-on...

Valaki linkel nekem youtube-on vagy megmondjátok a címét hogy hamvai p. g. nek a "térdre g. cik" féle fajta száma mi?

Figyelt kérdés
2009. aug. 12. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Hamvai PG"Disco\'s Hit D J":ha meg szeretnéd ismerni a TGMT (Térdre G...ik Modern Tánczene) királyát akkor


katt>>> [link] ---> itt vannak fent zenék. keress rá google -ön is hamvai mixekre írj dátumot mellé hogy 2009 09 . és frissebbet dob ki .én még nem hallottam erről hogy ő a TGMT királya néztem is a kérdésed h vmi új zene?:o de nem:( remélem nemirtam hülyeségeket

2009. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jujj hát az is lehet hogy én kérdeztem hülyeséget. azért köszi. csak hallottam valakitől h van ilyen zene de lehet félreértettem. mindenesetre köszi
2009. aug. 13. 15:58
 3/3 anonim válasza:

Szerintem erre gondolsz:

Nirvana - Smells like teen spirit (Alex Gaudino vs. Nari & Milani Remix)

http://www.youtube.com/watch?v=pQ9-315ezu0

2009. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!