Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehet valahol itthon epiphone...

Lehet valahol itthon epiphone SG express gitárt kapni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Google-t próbáltad már?


Kapásból 2-3 lehetőséget ad...

2012. nov. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tuti tippet ;)

De legalább a honlapod hasznos...

2012. nov. 8. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Kösz.

Nem azért nem mondtam mást, mert nem akartam hasznosat mondani, hanem mert én is csak úgy tudom megoldani, ott a Google.

Ennyit te is meg tudsz tenni, nem?

Elég sokat próbálok segíteni gitár témában, ha tudok, de nem értem, hogy miért ide jönnek emberek olyan kérdéssel, amire önmaguk is rém egyszerűen választ találnak a kereső használatával.

Két találat volt mindjárt, egyik egy nyíregyházi hangszerboltban, másik egy magán apróhirdetés a Gitarshop.hu-n.

Ne mondd már, hogy ezt nem tudtad volna megtalálni magadtól :)

2012. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De azt még mindig nem írtad, próbáltad-e már a Google-t és rákérdeztél-e a boltnál, amelyik árulja...


Egyébként ha valamikor nem mondok konkrét linket ilyen kérdésekre, az azért van, mert meggyőződésem, hogy sokkal többet ér hosszabb távon, ha valaki saját maga képes megkeresni az információt, mintha bedob egy kérdést a GYIK-ra és várja, hogy mások elvégezzék helyette. Ezzel lehet, hogy abban a pillanatban egyszerűbben boldogul, de ha elvárja folyamatosan ezt, szívni fog később. Ellenben ha kicsit magától felfedezni,hogy járjon utána, az meg fogja könnyíteni a későbbi információkeresést is.


Én a következőképpen csinálnám a helyedben: először is a Google találat alapján felhívnám azt a Nyíregyházi hangszerboltot, hogy van-e nekik.

Ha nem jön be, írnék annak a tagnak, aki hírdette a Gitarshop.hu-n (sajnos már lejárt), honnan vette.


A harmadik lehetőség: megkeresem az Epiphone weboldalán a dealers menüpontot és mindjárt kijön, hogy Magyarországon a Hangszerarzenal.hu a hivatalos forgalmazójuk.

Innen már egyszerű, mert ha valaki, akkor ők biztos tudják, kapható-e és ha igen, hol és mennyiért.


Nos, ez segített valamennyit?

2012. nov. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. nov. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!