Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ki próbálta már? express.hu-n...

Ki próbálta már? express.hu-n találtam egy olyan munka lehetőséget ami itthon lehet végezni, borítékolás. Szerződést is kötnének és ott van a megbízó neve és a cég címe is

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 14:43
 1/9 A kérdező kommentje:
800 ft-os csekket kellen befizetni
2010. okt. 8. 14:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne. Piramisjáték. Minden, amihez befizetni kell, átverés. Ha nem az lenne, levonnák az első fizetésedből...
2010. okt. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked ugyanezt a hirdetést kell küldözgetned és a 800Ft-okat gyűjtögetni... Szerinted megéri?
2010. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
a somogyiban is bent volt.kértem ingyenes tájékoztatást,de egyre tőben mondják hogy csak átvágják az ember agyát.az újságban havi nettó 95.000ft-ot ígérnek. erre azért én is kivi vagyok,bár még válasz nem jött vissza
2010. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol neked kell fizetni ahhoz, hogy dolgozhass, az mind kamu!!!
2010. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kamukamukamu


Ha mindenképp megpróbálnád: mondd, hogy nem tudsz most fizetni, de természetesen aláírsz egy nyilatkozatot, hogy az első havi munkabéredből levonhatják.

Normális cég belemegy ebbe. Ha nem mennek bele, az azért van, mert nem lesz olyan munkabéred, amiből le lehetne vonni.

2010. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)

nem érteem h mért kell csalniuk..

2010. okt. 8. 20:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért kell csalniuk?!...

Mert jóhiszeműen ők is bekerültek a "mókuskerékbe", azt hiszik, hogy ez a munka, és fogalmuk sincs róla, hogy bűncselekmény!!!


Ott a bibi, hogy a feltüntetett név és cím kamu, vagy 1-2 napon belül megszűnik, hiába is keresnéd a céget...


Vigyázz, ne keveredj piramis-játékba, mert ez pár éve már bűncselekmény!

2010. okt. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az nem munka amiért fizetned kell!!! Meg kéne ezt végre érteni!


Mennyi tudatlan ember van, aki még eddig nem jött rá, hogyha egy munkáért pénzt kérnek akkor az nem munka! Munkáért Te kapsz pénzt, nem Te fizetsz a munkáért...

2010. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!