Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik banda jobb? A Big time...

Melyik banda jobb? A Big time rush, a one direction vagy a Green day?

Figyelt kérdés
szerintem a green day a jobb de csomóan azt mondják hogy az a béna banda.Pedig szerintem nagyon jók.Szerintetek?

2013. febr. 5. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
74%
Még jó hogy a Green Day!:D Aki mást mond annak egyszerűen sz*r az ízlése:D
2013. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim válasza:
86%
Még jó, hogy a green day, de tényleg nem egy súlycsoport :))
2013. febr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
34%
Big Time Rush <3
2013. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
87%
GREEN DAY!!! A világ legjobb bandája!!!
2013. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
70%

Hogy lehet a Green Dayt azokkal a divatmajmokkal összehasonlítani?

Ha ezt Billie Joeék megtudnák ...

Hát persze, hogy jobb a Green Day . 10000-szer jobb!!!

2013. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:
Szerintem is a Green Day az ász.Csak mert csomóan utálják.Nem tudom hogy hogyan nem szerethetik őket. vagy nem ismerik.Bár mindhárman elég betegek. De jó arcok.
2013. febr. 27. 13:34
 27/76 anonim ***** válasza:
47%

Fúú.. kedves kérdező, neked aztán van érzéked. Pontosabban eltaláltad a 3 kedvenc bandámat. Nem nagyon tudok különbséget tenni közöttük, én mindegyiküket szeretem.

A BTR-nek a számait nagyon-nagyon szeretem, a tagok közül inkább csak Carlos szimpi. Az 1D-nek néhány száma kifejezetten nem tetszik, viszont a srácok nagyon is rokonszenvesek, és azért a zenéik nagy részét szeretem. A Green Day tagjait meg kevésbé ismerem (mármint a nevüket tudom, de nem néztem kifejezetten utánuk), viszont nincs olyan számuk, amelyik ne tetszene. :)

2013. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
2%
Green day kik lófülék azok, náluk még a One direction is jobb, pedig ha valaki útálja azokat is akkor az én vagyok! A felsoroltak közül egyértelműen a Big Time Rush a legjobb! Utóírat: Kedves Green day rajongok nem csodálom, ,,hogy csomóan azt mondják hogy az a béna banda''.
2013. márc. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
66%
Akinek van két füle , vagy bármennyire is ért a zenéhez az tudja hogy a one direction és a big time rush egy primitív szar, és pár év múlva nem leszenk sehol sem. A Green Day meg már 28 éve ismert, mellesleg mindegyik számuk szól valamiről , nem úgy mint a másik kettő amik nem nyújtanak semmit sem.
2013. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
65%
*lesznek
2013. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!