Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik banda jobb? A Big time...

Melyik banda jobb? A Big time rush, a one direction vagy a Green day?

Figyelt kérdés
szerintem a green day a jobb de csomóan azt mondják hogy az a béna banda.Pedig szerintem nagyon jók.Szerintetek?

2013. febr. 5. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
74%
Te komolyan képes vagy összehasonlítani a Green Dayt,ezzel a 2 divategyüttessel?Már abban megnyilvánul,hogy a GD ért is a zenéhez (az 1D vel ellentétben) hogy maguknak írják a zenét és nem ilyen szar szövegírókhoz szaladgálnak.+a Grammyk számát számold már össze :) többet ne merd összehasonlítani őket,rendben?!
2013. márc. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudtam hogy te Adrienne vagyfőleg nem azt hogy tudsz magyarul...Másrészt nem azt kérdezte hogy érdemes-e őket összehasonlítani.Ennyit rólad...
2013. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
59%
mrs armstrong válaszával nagyon is egyetértek!!! Az valójában igaz, hogy a kiadó írja az 1D számait, ebből is látszik, hogy milyen gerinctelen homokos banda az! Én legfőképpen azokat a bandákat kedvelem, amelyek szinte az összes számukat maguk írják, habár nem hallgatok Green day-t, de az biztos, hogy 1000-szer jobbak a One Directionnál. A kedves directinereknek pedig csak a fülészetet tudom ajánlani, hogy keressék fel, mert az biztos, hogy valami nagy baj van a hallásukkal, mivel ilyen fost hallgatnak, amit még a szomszéd néni macskája is jobban elnyávog mint az az 5 beképzelt majom! Ennyiből manapság már mindenkiből lehetne világsztár, ha úgy írnák nekik a dalokat, hogy elnyekeregjék, de azok az emberek akiknek van még egy csöpp eszük inkább a maguk erejéből akarnak feljutni a csúcsra, nem a lemezkiadó dalai által!!!
2013. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
55%
Én is ezt gondolom az 1D-ről, de pont te írtad hogy nem kéne a másik kedvencét fikázni.....
2013. márc. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
37%
Tudom, hogy én írtam, csak már ahogyan itt, gyakori kérdéseken is olvasgattam: így a One direction, úgy a One direction, már nagyon megőrítő, hogy csak ilyen ki nyeszledékekről lehet folyton olvasni, mert a másikat éppen ők szólják le!!!
2013. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos tele van velük az egész internet meg gondolom tévé is ( tévében nem vagyok biztos mert ilyeneket nem nézek).

Én ezen az oldalon a rock kategóriában vagyok ezért nem találok sok 1D-s dolgot csak 1-2 ilyen kérdést mint pl ez is. Meg még most az év elején láttam directionereket (vagy kiket) akik jöttek szidni a Slipknotot.

2013. márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
83%

39. Vagyok.

Tudom, hogy vannak, akik így gondolják, hogy senki sem kíváncsi az egymás zene ízlését fikázó válaszokra. Már bocsánat, de nem a zenei ízlést fikáztam, hanem a bandát. És ha már a kérdés erről szólt, hogy melyik jobb, akkor én leírom az őszinte véleményemet a bandákról, összehasonlítom őket. Vagy ha az illető, aki a kérdést írta, tényleg nem kíváncsi az ilyen válaszokra, akkor ne írjon ki ilyen kérdést! Ha meg te, kedves 40. válaszadó, nem vagy erre kíváncsi, akkor meg ne olvasgasd ezeket a válaszokat! Jogunk van egy ilyen kérdésre megválaszolni , amit gondolunk. Ha meg ez nem tetszik egy kívülállónak, az az ő dolga. Szóval avéleményem nem változott, toronymagasan Green day.

2013. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen a Green Day, ha olyan testem lenne, mint a directionos ürgéknek, akkor leköpném.
2013. márc. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
61%
A Green day nem egy súlycsoportban van a Big Time Rush- al, illetve a One directionnel, nem is lehet őket ezen a téren összehasonlítani. Habár rusher vagyok, nem vetem már meg a Green day-t sem. Mindegy, hogy melyik banda csak ne az 1D, mert őket ki nem állhatom.
2013. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
87%
Green Day
2013. ápr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!