Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik banda jobb? A Big time...

Melyik banda jobb? A Big time rush, a one direction vagy a Green day?

Figyelt kérdés
szerintem a green day a jobb de csomóan azt mondják hogy az a béna banda.Pedig szerintem nagyon jók.Szerintetek?

2013. febr. 5. 14:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
17%
Azért nem kell ám meghalni Green day-ért sem, mi az hogy a Big time rushnak a zenéje nem szól semmiről, mindig valami újjal állnak elő, nem mint az általad hőnszeretett banda, akik már 28 éve úgyanazt nyomják! :)
2013. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
61%
Pont , hogy nem ugyanazt nyomják, mert ennyi idő alatt ők is változtak. De nem fogok tovább 12 éves kislányokkal veszekedni, elhordhatsz aminek akarsz.
2013. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
0%
Már megbocsáss, de 1. nem vagyok lány, 2. főleg nem 12 éves. Veled aztán tényleg nagy baj van, már úgy látszik nemcsak a hallásoddal! :D
2013. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
77%
A Green Day az ász!A másik kettőről 1év mulva már szó se lesz . A Green day mar 28éve zenél és el is ért valamit! Pl.:2005.-ben 9 Grammyre jelolték őket es abból 8-at megnyertek.Na ilyenre az a másik kettő szar banda nem is számithat!!!
2013. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó válaszoló vagyok: 12/L
2013. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
58%

Ezeket már én is leírtam, nem kell 100-szor elmondani

20/F

2013. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
90%

A Big Time Rush nem hiszem hogy mindig új dologgal áll elő. Ugyanazt nyomják mint a többi divat együttesek. És ha mégis: max három éve vannak együtt, ne csodáld ha mindig új dologgal állnak elő, ha tényleg így van.


A Green Dayt pedig ne szóld le addig, ameddig ilyen Big Time Rush izéket hallgatsz. A Green Day saját maga jutott el odáig ahol van, és őket nem reklámozta semmi és senki pályájuk elején. Ellenben a Big Time Rush-al, akik a média, és a Nickelodeon által lettek híresek.

A Green Day tagjai gyerekkoruktól nagyon sokat gyakoroltak zenélni, tudták, hogy mit akarnak és felküzdötték magukat oda ahol most vannak. Nagy a különbség szerintem a Green Day és a Big Time Rush között.


Ja és képzeld midig mutatnak valami újat, mert ha nem mutatnának nem lennének 28 éve pályán.

Annyi idősen, mint te most, akkora zenei tudásuk volt, amekkora neked soha nem lesz. Ha tényleg nem vagy 12 éves.


És nem a zenei ízlésedet akarom megváltoztatni, mert úgyis azt hallgatsz amit akarsz, de azért tudd hogy ki hol van.

2013. márc. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim válasza:
90%
Green Day...
2013. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
73%
Uhh, embereek!!. A one direction nem lehet összehasonlítani a Green day-jel!! Most nem azért, de a 1Dt max Justin Bieberrel merem összehasonlítani, azzal egy kategória. Nagyon sok ember kiröhögi JB-t, mert nyálgép, közbe hallgatja a 1D-t, miközben ez a 2 teljesen ugyanaz!!! Igénytelen tömegzene! És a Green day... Hát az meg színvonal. Ott van komoly hangszertudás, élőben nyomják minden koncertjüket, és van több, mint 100 számuk, és mind különböző, értelmük van, ők egyéniségek, na és még valami. Férfiasak! Ami azért nem árt...
2013. márc. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
44%
Először is nem értem mit kell mindig a másik nagy kedvencét fikázni! Ha valakinek a Big Time Rush tetszik, az hallgassa azt, ha valakinek pedig a Green day az meg azt hallgassa, nem tudom mi ezzel a gond, hogy minden embernek megvan a saját zenei ízlése. Ezt a kommentet főleg a sok Teréz-anyának küldöm, akik mindenkinél okosabbnak képzelik magukat! :) (Dookie -nek, 12/L -esnek, 20/F -esnek, illetve a 37. komment írójának!!!!)
2013. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!