Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Gyakorló gitár vásárlás. Ötlet?

Gyakorló gitár vásárlás. Ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretnék alapofokon megtanulni gitározni, olyan 10 ezer körül (inkább alatt) szeretnél rászánni. Milyet vegyek,milyet ne? Neten keressek,vagy hangszerboltban is találnék ennyiért?


Köszönöm a segítséget


2013. febr. 9. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél üzletből vagy valakitől akiben megbízól h a gitrá jó!! Én úgy voltam vele h megnéztem magamnak a hangszert mivel magam is gitáros volnék. Én külső és belső alapján választottam a belsőt a hangjára értem. Mennyél be egy jó hangszer üzletbe és próbáj ki pár gitárt ameik így szemre tetszik vagy is próbáltasd ki valakivel.!
2013. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És találok ott ennyiért? :)
2013. febr. 9. 21:33
 3/3 kojee ***** válasza:

Szerintem inkább rakjál még hozzá pénzt, mert abban az árkategóriában kb. szemetet kapsz nem hangszert. Amivel alapjába véve több problémád is lehet majd:

1. Annyira rossz a hangszer, hogy elmegy a kedved a tanulástól (Pl.: nehéz lefogni, ferde a nyaka , zörögnek a húrok...)

2. Ha mégis sikerülne megtanulni kicsit gitározni, azonnal olyan hangszert szeretnél, ami valamivel jobb.


Amiket ide rakok, akár 2-3x többe kerülnek mint a rászánt összeg, de hidd el ezek még mindig nem drágák viszont tanulni meg jók:

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!