Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nézik le a zongoristákat?

Miért nézik le a zongoristákat?

Figyelt kérdés

Tehát, 14 éves lány vagyok, és sok hangszeren tudok játszani (gitár, hegedű, trombita, furulya,fuvola, cselló,)de amit a legjobban szeretek az a zongora. Tökéletesen olvasok kottát, van már egy-két darabom, de amikor a suliban előadtam, sokan dicsértek, de két lány, akik dobolnak azt mondták hogy csak azért megy ilyen jól a zongora mert az a legegyszerűbb hangszer. Ebben én nem értek egyet egyáltalán. Aki csak pötyög a zongorán, annak persze, de aki már két kézzel játszik (én) már komoly darabok, akkor igazán nem olyan egyszerű.

Ti mit gondoltok?



2013. febr. 14. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy ez a két lány miért mondja ezt. De azt tudom, hogy zongorázni egyáltalán nem egyszerű és sok-sok évig kell gyakorolni, hogy nagyon jó legyél. mellesleg az a kedvenc hangszerem, igaz, nem játszom rajta, de imádom hallgatni:)
2013. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik lenézik, azok buták. Ilyen egyszerű. Ne törődj velük!!:)
2013. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass rájuk, csomó dobos ilyen hülye, legalább is azok között akiket ismerek. :D A zongora gyönyörű hangszer, engem mindig lenyűgöz ha valaki jól játszik rajta. Arra meg amúgy is büszke lehetsz, hogy ennyi hangszeren játszol, és már ennyi idősen ilyen szinten. :)
2013. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Most ne arra a két libára alapozd az egészet. Én pl ölnék egy zongorista pasiért, állítólag ügyesek a kezeik ;)


Viccet félretéve, szerintem nehéz és ebben a tanárok is egyetértenek. Először a furulyát vagy gitárt ajánlják hangszer tanulás céljából.

Én is próbáltam zongorázni, nem jött össze:nem vagyok elég kitartó.


ui: Gratulálok, egy női Darren Criss vagy :) sok sikert és további jó zenélést :)

2013. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél büszke magadra! Én is imádom hallgatni a zongorát, és egyáltalán nem lehet egyszerű megtanulni.... gratulálok neked és így tovább!
2013. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőknek nem a zongorával, hanem veled van bajuk. Talán irigyek a sikereidre? Bizonyára:) Én tanultam zongorázni, csak azt tudom mondani, szamár aki azt képzeli, hogy ez sétagalopp. Természetesen minden dolog, amiben valaki elér egy magas szintet, csodálatra érdemes, még a dobolás is:)
2013. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Azt ne írd hogy tudsz játszani ennyi hangszeren. 8 éve játszottam napi 3 órát egy hangszeren mégsem mondtam hogy tudok rajta játszani. Pedig eljátszok szinte bármit. A darabjaidat se emelném ki a helyedben, mert nem tudjuk hogy innovatív-e vagy csak egy olyan téma ami semmi újat nem hoz. A dob egyszerűbb, de nem formális hangszer. A zongora nehezebb, de megkötöttebb alapokkal rendelkező. Jól dobolni nehezebb megtanulni, mint elég jó szinten zongorázni. Profin zongorázni viszont sokkal nehezebb, mint profin dobolni. A zeneelmélet miatt. Ne foglalkozz velük. Ha ez az életed célja azt kívánom, hogy tarts ki mellette és legyél nagy benne. Mindig fejleszd magad. Az interneten rengeteg elméleti anyag van zongorázáshoz. Kelleni fog zongora és szolfézstanár mellé ha igazán jó akarsz lenni. Persze kell hozzá angol. Minden jót!
2013. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Tényleg nagyon rendesek vagytok. Pedig már arra is gondoltam hogy megtanulok dobolni. Könnyebb darabokat már tudok dobolni,mert énektanárom dobol, meg apum is ès nagyon sok időmet töltöm hangszerekkel. Nagyon sokat segít nekem a zene amióta nehezebbek lettek az életkörülményeim.

Köszönöm a segitséget.

2013. febr. 15. 22:09
 9/11 anonim ***** válasza:
értem én miről van szó. én is elvittem a gitárom a suliba + zongoráztam is, a csajok olvadtak, a barátaim irigykedtek. Irigyek rád, ennyi, semmi több.
2013. jún. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Össz-vissz két lány mondja ezt... tőlük kellett volna ezt megkérdezni.
2015. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!