Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják nagyon sokan Sp-t?

Miért utálják nagyon sokan Sp-t?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni ő nem homokos,szerintem tök yo számai vannak pl.nevem sp vagy a szeretlek ennyivel karamelle is mondhatnák hogy homokos a lélekdonorjával együtt bár ezzel most nem karamelt akarom melegnek nevezni csak példának írtam.De mivel érdemelte ki sp hogy melegnek nevezzék a riportok róla rendbe vannak és csak azért lakik fluorral mert elmondása szerint úgy olcsóbb nekik.Ha a kinézete miatt akkor arról nem nagyon ő tehet hogy hogy néz ki.Vannak nála sokkal trógerebb előadók pl.Ganxta zoli vagy siska hozzájuk képest sp egy angyal.Kérlek titeket hogy írjátok le miért csúfolják az emberek Sp-t mert én nem értem és ez egy igen is gyakori kérdés!!!
2011. júl. 17. 20:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
én nem utálom, amúgy ki az az sp meg siska? és miért lakik valaki egy kémiai elemmel együtt?
2011. júl. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Én nem utálom. Nem utálok senkit akit nem ismerek. Nekem nem tetszenek a számai, inkább Jáásztin Biibööörre emlékeztet. (igaz hogy mind2től csak 1-1 számot hallottam eddig).

Ha meleg, ha nem nekem teljesen mindegy ... nincs bajom egyikkel sem.

Inkább az zavar hogy mások mennyire oda vannak érte.

2011. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan tenyérbemászó képe van. Szar a zenéje, gagyik a klipjjei. Én nem utálom, de elkapcsolok, ha az ő klipjei mennek.
2011. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Csak is azért mert azt hiszik h b.uzi... én sem rétem.Nem hallgatom én se annyira de még sem tartom melegnek.Azok az emberek akik lebu.zizzák sp-t csak is azok akik féltékenyek rá vagy mert menőnek hiszik magukat tőle.14L
2011. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Most erre mit mondjak...?

Aki annyit tud kitalalni, hogy:Nevem sp...

2011. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem már, és arra gondoltam, szimplán azért, mert divat utálni. Ugyanúgy mint Fluort, Justin Biebert meg ezeket. Általában a kő rockerek szokták utálni úgy vettem észre, NEM HANGSZERREL ZENÉL GRRRR:D. Szánalmas. Én nem hallgatom, de nem is utálom, egyszerűen leszarom.
2011. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

bocs, de úgy kezdted a magyarázatot, hogy a kérdés lehetne inkább: miért mondják annyian sp-re hogy meleg?.. :D nekem nem azért lenne vele bajom, mert esetleg meleg, ami ugye nem is igaz. csak egyszerűen nem szimpi, amit csinál az nem zene. nekem meg zene kell, azt szeretem.

pont egy ilyen "előadó" mutatja meg, hogy mennyi ember szereti ezt a rossz "zenét". Utálják amúgy: mert nem tetszik nekik amit csinál, túúl ismert, túúl sokszor van róla szó, túl sokan rajonganak érte, jól megy neki, dacára annak hogy szinten aluli a produkciója.

amúgy én nem utálom, nem fikázom, de ezt a tényt tudom megállapítani.

2011. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szerinted tök jó számai vannak, szerintem pedig egy rakás sz@r is többet ér a zenéjénél.

Tömören ezért.

2011. júl. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:

nem hiteles.

így tudnám összefoglalni. zeneileg nem rossz, és valóban úgy néz ki mint egy rossz b.zi szegényem, de nem ezzel van a baj. sokkal inkább azzal, hogy a szövegei semmitmondóak, és még ha ki is sikerül hámozni belőle valamit, az egész, ahogy előadja, ahogy kinéz mellé (főleg arra gondolok, hogy jóval fiatalabbnak néz ki azokban a göncökben, olyan, mint apuci kicsi fia akinek mindent a segge alá tettek), szóval nem hiszem el neki, hogy tudja miről énekel. ha megnézem egy klippjét, az az első gondolatom, hogy mit rinyál itt ez a kölyök. pedig én sem vagyok öreg (sőt, ha jók az értesüléseim, akkor még egy évvel fiatalabb is vagyok nála).

a másik ami tényleg nem tetszik, az az, hogy sztárolják. nincs azzal semmi gond, ha az embert megérdemelten ismerik, de az a felhajtás, ami körülötte van, szerintem nem egyezik meg azzal, amilyen minőségben zenél.

Ahogy figyeltem, a legtöbb embernek ez lehet vele a baja.

2011. júl. 18. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.ez a száma szerintem nem olyan rossz és itt tudja is hogy miről énekel. http://www.youtube.com/watch?v=tGYp4KjvoQ4
2011. júl. 18. 09:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!