Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Sucide Silence, BMTH szövegekb...

Sucide Silence, BMTH szövegekben van olyan amelyik sátánistán hangzik, vallásellenes?

Figyelt kérdés
Keresztény vagyok. Nem tudom lefordítgatni minden számuk, van olyan ami megtagadja a hit fontosabb tanításait?

2013. márc. 23. 18:31
 1/5 anonim válasza:
Sem a bmth, sem az SS nem sátánista beállítottságú ez biztos. Mind a két banda szövegkörnyzete inkább életfiló, csak más-más aspektusban.
2013. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Így van, egyik banda sem vallásellenes/sátánista, de a Suicide Silence-nek van az Unanswered című száma... Hát az elég necces, maradjunk annyiban. Abban azért benne van, hogy a szövegíró (gondolom Mitch) nem hisz Istenben, a hívők számára egy kicsit "nyers" szövegkörnyezetben.
2013. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, egyetértek. :)
2013. márc. 23. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
BMTH: nem sátánisták, de istentagadók. Pl. Crooked young. Arra senki ne mondja, hogy nem vallásellenes. "B@*zd meg a hited, senki nem fog megmenteni, a felhők nem hallják a kib@**ott imáidat, Köszönöm Jézus (ironikusan)." Stb.
2013. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
LOL a crooked young tényleg az.😂 attól még imádom. :3 Figyelj én is hiszek istenbe,anyámék minden héten elrángatnak templomba,amin én bealszok de mind1. Ên is keresztény vagyok(meg nihilista.-.na mind1) de nem fogom ezért megtagadni magamtól a jófêle zenét.😅
2016. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!