Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a rockerekrő...

Mi a véleményetek a rockerekről, punkokról?

Figyelt kérdés
bőven fejtsd ki a véleményed légyszi(Kort,nemet !!!)

2013. márc. 31. 04:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A rockereket bírom, én is az vagyok. :) De azért meg kell különböztetni a divat rockereket az "igaziaktól", mert pár tucat tag hajlamos arra, hogy meghallgat egy Green Day vagy Coldplay számot, fölhúz egy zenekaros pólót (amit nem is ismer igazán) aztán kijelenti, hogy őmosthúdenagyonkeményrocker. Nah, az ilyen pózerektől a hideg futkos a hátamon.

Ami a punkokat illeti, ők nem különösebben a szívem csücske. Szerintem a többségük keverik a lázadást a megbotránkoztatással, vagy inkább az utóbbit tűzik ki célul. Valahogy amolyan önmutogató típusnak tűnnek, akik nem képesek nyugton megmaradni a s*ggükön, és talán túl sokat is adnak a külsőségekre.

Persze az is lehet, hogy csak az én környékemen vannak ilyen alkoholista szerencsétlenségek, más merre pedig tök jó fejek. :D

18/L

2013. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Én is hallgatok Green Dayt,és nem hiszem,hogy emiatt 'divat' rocker lennék.Nem értem,hogy miét szólod le,a Coldplay az teljesen más kategória..De azért köszi a hosszú választ. :)
2013. ápr. 1. 01:21
 13/24 anonim ***** válasza:

Bírom a rockereket, én is az vagyok!:) sok rockert ismerek, és mind jófejek. punkot nem ismerek, de a zenéjük meg a stílusuk tetszik. csak az ilyen kis pózer rockereket utálom, mert ismerek ilyet... hogy meghallgatnak pár számot, és azt mondják hogy fúdekibebaszottnagyrockervagyoook mellette meg hallgatja a szar discoját, és leszól engem hogy miért vagyok divatrocker...-.- pedig én komolyan gondolom, meg basszusgitáron is nyomom, szóval nem vagyok divatb*zi...

13/f

2013. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Minden ember más, nem ismerek minden rockert és punkot, de akiket ismerek, (legtöbben) nem aggatják magukra ezeket az elnevezéseket, de ilyen zenét hallgatnak, járnak koncertekre, meg minden... Én is ilyen vagyok, és én sem mondom magam rockernek vagy punknak (mások hívnak így), mert egyszerűen csak ember vagyok, és kész. :)

Azokat nem bírom (ezek jelentik számomra a divatrockert/divatpunkot), akik betartanak minden "szabályt", úgy értem, hogy 40 fokban is acélbetkós bakancs, csak a "megengedett" együtteseket hallgatja, és aki ettől már eltér, mondjuk nem énekel Highway To Hell-t seggig érő hajjal, és meg mer hallgatni más stílusú zenét vagy újabb zenéket, mint Limp Bizkit, Linkin Park, az már kész, divatrokkernek könyveli el, rögtön elítéli. Ezt nagyon nagy idiótaságnak tartom. Nem az alapján kéne megítélni az embereket, hogy milyen zenét hallgatnak, mert lehet, hogy a Limp Bizkites emberke tök rendes, aranyos, jó fej, de aki meg egész nap a Black Sabbathot nyomatja, lehet trehány, undok, felszínes. De ez ugyanígy lehet fordítva is. Szóval értitek, na... :D De ezek a divatrokkerek legtöbbször annyira elvakultak... Jól ki lehet jönni más zenét hallgató emberekkel is. Jó, persze a közös zenei ízlés az csak jó, de nagyon gyerekes felfogás az, hogy pl: "ha Slipknotot hallgatsz, akkor má' nem állok szóba veled"... A "divatrockerség" szerintem nem azon múlik, hogy mit hallgatsz, régi vagy új zenéket, hanem sokkal inkább azon, hogy hogyan viselkedik az illető.


Na szóval, én nem aszerint ítélek meg embert, hogy rocker vagy punk vagy komolyzenét hallgat, mert mind lehet jó vagy rossz ember is.


16 (3 hónap múlva 17 xD) / L

2013. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ja, és még hozzáfűzném azt, ahhoz a részhez, mikor írtam, hogy a divatrockerség a viselkedésen múlik, hogy a "mindenszabálytberartó" és az is ugyanúgy lehet divatember, aki pár lágyabb zenekar (például itt gondolok olyanra, hogy Fall Out Boy) meghallgatása után azt hiszi, hogy ő már milyen kemény rokkker három k-val.
2013. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
sok-sok dimmu borgirt kell hallgatni!
2013. ápr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

rocker:bírom őket,van egypár ilyen haverom:) szerintem jó fejek..a rock zene pedig kedvencem:)

punkok:őket is bírom:)jól lehet velük hülyülni.

skinhead:ismerek olyat is ameliyik..hát eléggé bunkó:/,de ismerek egy pár olyat aki kedves(a maga formájában,persze:D)

2013. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
23/L
2013. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem sorolnam be magam egyik kategoriaba sem, bar inkabb a rocker fele hajlok.. Vagy hogy fejezzem ki magam.. Megvannak a sajat elveim, nem szeretem a "szabalyokat" betartani..

Van par rocker ismerosom, baratom is annak mondhato.. Tobbnyire jofejek, a zeneiket birom (az ujjabbakat csak pl slipknot, le lehet ezert hurrogni, nemerdekel) imadom az elektromos gitarokat*.*

Nem sok punk ismerosom van.. Sot egyse.. De nem itelkezek addig ameddig nincs ra legalabb egy kis bizonyitek a sajat szememmel h milyenek.. De pl a politijai cuccosokat meg ezeket a "tuntessunkmert az jo" meg "mindentlesz.rok mert mindenszar" felfogast utalom..

2013. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17/l es meg asszem valamit akartam volna irni, de mindegy..
2013. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!