Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt ajánlottok a...

Milyen gitárt ajánlottok a kezdő utáni szinten?

Figyelt kérdés

Kezdésnek egy Behringer Stratocasterem volt és még van is, azonban úgy érzem, hogy már kinőttem, így váltani szeretnék egy jobb hangú, erőteljesebb, minőségibb Humbucker -es gitárra. Néztem az Epiphone Explorer GT -t, de írták, hogy az is inkább kezdőgitárnak való. Ilyen kezdő/közép gitárnak milyen gitárt ajánlottok? Milyen márkákat érdemes nézegetnem? Ilyen 30-40k -t tudnék csak rászánni használtan természetesen. Köszönöm, üdv.



(Az erősítő egy Roland Cube 30)


2013. ápr. 27. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Cort CR100 vagy pedig Stagg L320 -at ajánlanám.
2013. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!:)

Bár lehet, hogy nézek egy LTD -t, vagy egy Jackson -t, ha találok jó áron!:)

2013. ápr. 27. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezt láttam igen jó áron!:) Bár ezek az árak nem túlságosan alacsonyak? Reális árak? (think)
2013. ápr. 28. 09:42
 5/7 anonim ***** válasza:
reálisnak reális, de nem egy csúcsminőség de amire neked kell arra pont elég hisz mint tudjuk ez egy drága "sport" majd ha ennél is jobbat akarsz majd gyűjtögetsz....
2013. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!:)

Rákérdeznék, hogy milyen nem modellezős kombót ajánlottok? Van egy Korg AX5G multieffektem, jelenleg egy Harley Benton HB20G kombóm van, de nem vagyok vele valami jól megelégedve. Nem szükséges feltétlen nagyobb craft, a hangzás a lényeg :)

2013. ápr. 28. 23:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen, a Roland Cube 30 -at csak elméletben írtam oda, jelenleg a fenti cuccaim vannak:) Köszönöm előre a segítséget! Üdv!
2013. ápr. 28. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!