Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért hiszik sokan azt, hogy...

Miért hiszik sokan azt, hogy Avril Lavigne rocker?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi köze a csajnak hozzá , se a zenéjét se őt magát nézve

2013. ápr. 28. 21:37
 1/9 harmincharom ***** válasza:
78%
Mert nem hallottak még igazi rockot.:D
2013. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Mert rockerként kezdte... Nyilatkozott is ilyeneket... Meg azt is h utálja britneyt,meg a többi szőke pi.csát,őbsise lenne szőke,stb...
2013. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Nos, Avrilnak szerintem semmi köze a rockhoz, pop-punkhoz és punkhoz, de még a zenéhez se nagyon...

Szerintem azért hiszik róla hogy rocker, mert néha adnak egy gitárt a kezébe, egyébként meg a régi zenéi között voltak rockosabb számok, de ma már popzenéket játszik. Nekem inkább az az irritáló a csajban hogy játssza a rockert , miközben csak egy tehetségtelen kis hülye aki így akar híres lenni. Az új stílusa: ez a felborotvált haj, stréber szemüveg, rózsaszín cuccok.... ezekből már jól látszik hogy Avril csak a divatot követi, és szerintem egyértelműen pop kategóriába való. Szerintem így van , de egyébként minden jel erre mutat bármit is mondjon az mtv. Amúgy én se vagyok olyan nagy rocker , de avrilt utálom.

A "tehetségétől" meg pláne nem értem miért vannak úgy elájulva, mert a csajnak eleve semmi hangja nincsen. Szerintem.

2013. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Mert a média rockernek adta el. Ha megnézed a legelső kislemezeit (Complicated, Don't Tell Me stb.), rockernek öltöztették fel, és régebbi számai között tényleg van egy pár, ami pop-rockra hajaz.
2013. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Én nem akarok kötekedni, de Avril korai számai még a legnagyobb jó indulattal is maximum pop-rocknak sorolható be...
2013. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Én pont 7 éve kezdtem hallgati.Kislány voltam még 11 éves és majmoltam is rendesen. A stílusát utánoztam és rengeteget olvastam róla. Az újságokban tényleg azt írták, h pop-punk v pop-rock esetleg rock stílust képvisel és egyes képein az öltözködése is azt tükrözte. Bár az új stílusa nekem sem igazán jön be.
2013. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mert régen rocker akart lenni :D am meg régi számai pop-rock számok és úgy is énekelte ahogy kell. de már csak simán pop zenész. de régen téll pop-rock énekes volt. és az is rocknak számít úgyanis a rocknak több fajtája van, és ö a pop rock fajtát képviselte. (amúgy meg ez az imidzse.)
2013. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Joe Makepeace ***** válasza:
72%

Úgy az utóbbi 15 évben felbukkant "hatalmas tehetségek" közül Ő az aki tényleg meg tudja írni a saját számait, jól elő tudja adni, lehet hogy gitározásból nincs Steve Vai magasságokban, de nem is ez a cél (egyébként jó gitáros)! Jól énekel, nagyon jó énekes, ráadásul a hangja nagyon illik ahhoz a zenei stílushoz! Kíváncsi vagyok hogy akik ma indulnak hol lesznek úgy 5 év múlva? Lehet hogy már sehol! Avril meg már több mint 10 éve a pályán van, és nem olyan hülyeségekkel kerül néha címoldalra hogy mennyit hízott el például, vagy mit csinált ebédre, mint a magyar "sztárok" a vacsoracsatában, vagy hogy mint Britney aki falhoz vágta már a gyerekeit, vagy éppen kopaszra borotválta a fejét egy óvatlan pillanatában...

Én sokféle zenét szeretek, például a Black Sabbath-ot is, de mivel még rengeteg mást, így egyáltalán nem mondanám magam rockernek...

Avril Lavigne egy nagyon vagány, belevaló csaj, és már lehetne egy francia nyelvű albuma is, mert ő tulajdonképpen francia lány, aki Kanadában él.

Igaz hogy volt/van Nála stílusváltás időnként, de ez nem a Ramones, akik ugyanazt a lemezt adták el folyamatosan más-más címek alatt!

Avril abszolút tehetséges, és maradandót alkotott és alkot mindig, amiről beszélni fognak nagyon hosszú idő múlva is még, és simán beilleszthetőek a lemezei a legnagyobbak, leglegendásabbak közé! Rengeteget letett már mostanáig is az asztalra, a legnagyobbak között a helye egyértelműen!

Az meg hogy rocker-e vagy sem, szerintem alapjában véve az, de ezt Ő sem sz**rja le, azt csinálja amit szeret és pont! Van jó zene, és rossz zene, és nagyon jó, mint Avril Lavigne!

2013. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Ne essünk túlzásba azért, a legendáktól baromi messze van, meg azért ne egy tinilány próbálja velem megértetni hogy mi a rock. Szerintem teljesen átlagos popzene, főleg egy ilyen szöveggel mint ez:


" hé, hé, te ,te!

nem szeretem a barátnődet!

egyáltalán nem

ő olyan hülye, szakíts vele!!

Lehetnék én a barátnőd!!!"


Girlfriend- barátnő


Ez minden csak nem legenda, ilyet én is tudok írni , meg bárki más is.

2013. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!