Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért gáz az ha rocker vagyok,...

Miért gáz az ha rocker vagyok, de utálom a Black Sabbath-ot?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon nem jönnek be semmilyen szempontból, de a legtöbb rocker odáig van értük és szerintük gáz hogy én nem.

2013. ápr. 21. 02:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%

Ez tipikusan az a helyzet, mint mikor a Slayer Hegyaljára jött (idén is jönnek ugye). Rohadt sokan voltak, azonban ebből sok ember (aki amúgy nem ismeri a zenéjüket) csak azért nézte meg, mert "ők a Slayer", és "ha ezt nem nézed meg b.uzi vagy".

A Black Sabbath egy alapvető banda. Mindennek (az egyik) gyökere. Ha nem ismered a munkásságukat, akkor felszínes vagy, ""nem igazi rocker"". Ennyi.

Miért nem szereted őket amúgy? Miket hallgatsz?

2013. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pontosan attól vagy rocker, hogy azt hallgatsz, ami neked tetszik és nem foglalkozol mások véleményével.


Mondjuk nekem a Black Sabbath az egyik kedvenc zenekarom, és valóban alapvető a munkásságuk. De ha neked nem jön be, akkor azzal sincs semmi baj, senkinek semmi köze hozzá. Nekem is vannak zenekarok, amik egyáltalán nem tetszenek, pedig állítólag egy rockernek "illik" szeretni őket (pl. Motörhead).

2013. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
11%
Tudom én is, hogy "ez nem befolyásol abban hogy rocker lehess", én is csak dupla idézőjellel írtam ki. Mert burkoltan, de ez az igazság. Mit jelent ha valaki rocker? Rockzenét hallgat? Azért nem csak ennyi, ezt "érezni is kell" (ezt is csak idézőjelben mertem leírni). Már pedig ebben benne van az, hogy ismered ezeket a klasszikusokat. Nem kell őket szeretni (pedig nem véletlenül becsüpik ennyire őket
2013. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
15%

Retkes telefon...

Szóval folytatva: *(pedig nem véletlenül becsülik ezeket ennyire), viszont ismerni illik, mert ez mindennek az alapja. Másrészt a "rocker" fogalom nagyon felhigítódott. Már Green Day fan is azt mondja magáról, hogy "rocker vagyok", miközben a Green Day valójában nem is rock. "Menő" ez a jelző, "titulus", ami miatt megjelent sok divatbúza.

2013. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
3%

én nem vagyok rocker, hanem black metalos vagyok, de a Black Sabathot utálom, olyan unalmas!

én a dimmu borgirt szeretem, na az kemény! A Black Sabath hígfos meleltte! Egyébként a green dayt még jobban utálom, pavarottit is és a linkin parkot is! és még sorolhatnám a bandákat akiket utálok!

2013. ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én leginkább One Direction (lávcsi) , LMFAO-t (lávcsikah) és Justin Biebert (LÁVCSIHKÁCSKAH) hallgatok és ezek a legjobb rockzenék
2013. ápr. 21. 12:20
 7/30 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nem gáz, hát nem tetszhet mindenkinek, inkább az lenne gáz, ha azért hallgatnád, hogy "ettől leszek rocker". Nem tehetsz róla, ha nem jön be.

Amúgy igen, a klasszikusokat "illik" ismerni, de szeretni nem kötelező. Én is csak 2 számot szeretek tőlük, annyira nem fogott meg.

Amúgy én is megkérdezem, csak kíváncsiságból, hogy miket hallgatsz?

2013. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Jó, visszavonom a válaszomat, nem láttam, hogy előttem mit írt a kérdező xD
2013. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Bianka<33 ***** válasza:
98%
Már ne haragudj de ezek nem rockzenék!!!! ezek pop stílusúak, tehát a kettőnek köze sincs!!!! (Zárójelben megjegyezném hogy a Metalica illetve ACDC a rock zene)
2013. ápr. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
bianka tévedsz, a metallica és az ac dc macskanyávogás, nem rockzene!
2013. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!