Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Cort G250 vagy Squier Strat?

Cort G250 vagy Squier Strat?

Figyelt kérdés
Szerintetek a Cort G250, vagy a Squier Strat a jobb gitár? Ár-érték arány, tulajdonságok, satöbbi... (balkezes árakért)

2013. máj. 24. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
A Cortnak talán egy kicsit jobb a hangja, legalábbis szerintem. Viszont a formája nagyon nem tetszik. Nekem Squier Bullet Strat volt az első elektromosom, kezdőknek teljesen jó, ár-ártékben szerintem szinte verhetetlen. Annak az áráért SX gitárok közül lehet kifogni érezhetően jobbat, de azoknál amennyire tudom, nagyon nagy a szórás minőségben, a teljesen szar és a teljesen korrekt között változik. És nem is vagyok biztos benne, hogy az van bal kezesben is. Szóval szerintem a Squierrel és a Corttal sem tudsz nagyon mellényúlni. Ha most lennék kezdő, mai fejjel, némi tapasztalattal is a Squiert venném szerintem, de a Cort is teljesen ok.
2013. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de nem is írta, hogy milyen Squier Strat, jól látom? úgy nehéz véleményt alkotni :D a legolcsóbb squier strat talán rosszabb, de egy drágább fajta squier strat meg felveszi a versenyt a fenderekkel. úgyhogy típustól függ
2013. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van. Amikor az első választ írtam, akkor egyből arra gondoltam, hogy Bullet Stratra gondol, mert az van árban kb egy szinten a Cort G250-nel. Nekem is Squier Stratom van, csak éppen az enyém Standard jó pár változtatással (hangszedők, kulcsok, potik, stb...) és így simán van olyan jó, mint egy mexikói fender.
2013. máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bulletre gondoltam én is, bocsi, h nem írtam
2013. máj. 25. 19:52
 5/6 anonim válasza:
Én Cort párti vagyok, valóban jobban tetszik a G250 hangja, mint pl. egy Squier Bulleté. A standard más dolog. Én a cortot választanám.. Négy Corttal a mai napig rendszeresen dolgozom, ár-érték arányban lenyűgözőek.
2013. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nekóstolgasss válasza:
Egyértelmű hogy Squier! Nekem volt mindkettő a Cort gyenge minőségű!
2018. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!