Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ajánlanátok nekem erősítőket?...

Kanyok dominik kérdése:

Ajánlanátok nekem erősítőket? úgy kb 60 ezerig és minimum 2x1000wattosat. Itholi használatra kéne

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
te zenélős pocs biztos szeretnek a környéken putris
2013. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 darab minimum 1000 Wattos erősítő otthonra?! Előbb nézz utána pár dolognak. :D
2013. máj. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem 2db 1000wattosat hanem csak 1-et ami 2x 1000wattot ad le egy egy csatornán :)
2013. máj. 28. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez már lényegtelen dolog, semmit nem változtat azon, hogy otthoni körülmények között teljesen felesleges ekkora teljesítmény, nem tudod kihasználni. Ennyivel már kisebb koncerteket szoktak csinálni.
2013. máj. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vinném bulikra is ezért kellene. és valaki nem tudja mit jelent az pl az hogy:4200 W PMPO-nak felel meg csúcsban ?
2013. máj. 28. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
A PMPO-val ne foglalkozz, az egy marhaság. Azt adja meg, hogy mennyi az eszköz elméleti maximális teljesítménye. Ez pedig egy elég valótlan adat, ráadásul nem folyamatos használat melletti értéket jelent, hanem egy impulzusugrásra adja meg a max teljesítményt. Ami hasznos az az RMS. Ha a gyártó csak a PMPO-t adja meg, akkor jobb messziről elkerülni. Ez nagyjából az a kategória, amikor a Tesco-s műanyag számítógéphangfalra ráírják, hogy 500 Watt, csak így hogy utána írják, hogy PMPO már nem is hazudnak meg tök jól hangzik. :) Szóval a 4200 W PMPO annyit jelent, hogy egy pillanat erejéig képes 4200 W teljesítményre, de aztán vissza is ugrik a tényleges értékre, ami akár lényegesen kevesebb is lehet (és ha nincs meg adva, akkor valószínűleg az is).
2013. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a kép talán jól szemlélteti, hogy miért hülyeség a PMPO és miért kell az RMS-t megadni. A grafikonon a Peak Power a PMPO érték, az Average Power az RMS, a kék függvény pedig mutatja a tényleges teljesítményt.


[link]

2013. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! hát nem tudom mert most van 1 poineer 2*105w és nekem ez nagyon kevés :/ azért szeretnék nagyobbat
2013. máj. 31. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!