Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ha a Cort gitáromban elszakadt...

Ha a Cort gitáromban elszakadt az első, E húr (acélhúr) akkor milyet rendeljek pótlásul?

Figyelt kérdés

Sikeresen elpattintottam húrozás közben :S Egyébként otthon könnyű kicserélni?Milyet rendeljek? Linkelnétek be nekem valamit internetes webáruházról?


Előre is köszönöm...



2013. máj. 28. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Sok ellentmondást vélek felfedezni a szövegben.

Először is mi az, hogy a gitárodban pattant el a húr? A gitárodon, nem?

Azt sem teljesen értem, hogy azt írod elpattant húrozás közben, miközben azt kérdezed otthon könnyű-e húrozni.

Olyat rendelj amilyet szeretnél.

1 db húrt nem nagyon lehet rendelni (de ha lehet sem éri meg a postaköltség miatt), úgyhogy valószínűleg teljes készletet kell venned.

Ajánlani tudom D'addario, Ernie Ball, Rotosound, 10-11-es húrokat.

Pl.: [link]

2013. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat, nem gitáromban, hanem gitáromon, és nem húrozás akart az lenni, hanem hangolás, de olyan ideges voltam magamra... itt csak 12-től van a méret, ahogy látom, jó lesz ez is ?
2013. máj. 28. 18:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó. Elektromos gitárból indultam ki, akusztikusra úgy látom nagyjából a 12-es a legvékonyabb.
2013. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!