Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » C. Giant Stratocaster copy...

C. Giant Stratocaster copy vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Egy C. Giant stratocaster utánzatot szeretnék venni 40Wattos erősítővel 32 000 forintért.YouTube-on láttam pár videót,és amelyik videó jó minőségű volt,ott a gitár hangja is jó volt.Legalábbis nekem tetszett.Van valakinek tapasztalata ezzel a gitárral?Thomann gyártmány,mint a Harley is,de állítólag jobb mint a többi ilyen kategóriás.

2013. máj. 28. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak hallomásból ismerem a márkát, de ez már tényleg a legalja. Ennyi pénzből egyszerűen lehetetlen egy gitárt és egy erősítőt (ami ráadásként 40 Watt-os) összehozni. Ha javasolhatok helyette mást, akkor szerintem vegyél egy Squier Bullet Stratocaster gitárt. Ez újonnan 30 rugó, de egyáltalán nem a gagyi kategória, kezdésre nagyon alkalmas. Erősítőt pedig tudsz venni 10-15 ezer forintért szintén jobb márkák közül válogatva (Fender, Vox, Orange, stb.). Összességében többet költesz kb egy 10-essel, de nagyságrendekkel jobb cuccod lesz.
2013. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem semmivel sem jobb. Nem tudom, hogy tisztában vagy-e vele, hogy a C.Giant "hangszereket" a Lidl Élelmiszer-áruházlánc forgalmazza, szerintem ez már önmagában minősíti. Amiket az első javasolt, azokat én is ajánlom, annak idején nekem is olyan volt az első elektromos gitárom, és semmi komolyabb gondom nem volt vele.
2013. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Squiereket keresek már 1 hete,de ha újonnan venném,nem lenne pénz erősítőre,használtan meg nem találok jót,jó áron,jó helyen.Köszönöm a véleményeket.
2013. máj. 29. 14:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Na találtam egy jó kis Squiert a közelben.
2013. máj. 29. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
A gitarshop.hu-t nézegesd, én elég sűrűn látok olcsóbb Squier-eket. Megéri keresgélni illetve gyűjtögetni egy kicsit!
2013. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!