Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 13 éves lány vagyok, mégis...

13 éves lány vagyok, mégis inkább a régi zenéket szeretem (50,60-as évekbeli zenéket is ). Emiatt sokat piszkálnak. Meg kellene változnom, vagy inkább fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Sajnos ez az ízlésem rengeteg kínos helyzetbe hozott már, sokan kiröhögtek a korombeliek körében, a felnőtteknek ez viszont szimpatikus, ami nekem persze jól esik, de mégis csak azért hallgatok ilyen zenéket, mert szeretem őket. Szerintetek hogyan kellene tennem? Változtassak, vagy inkább maradjak önmagam a zenei ízlésemet illetően? Előre is köszönöm.

2013. máj. 31. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, és ha mások miatt mást hallgatsz, akkor a régebbi zenék nem is fognak tetszeni?


Elárulok valamit: ha folyton erőszakot teszel magadon mások kedvéért, nem lesz túl boldog életed. Neked ez tetszik, élvezd. Ha a társaság nem nagyon vevő rá, ne hangoztasd, és annyi. Ha meg kiröhögnek érte, akkor ne foglalkozz velük. Majd felnőnek egyszer :)

2013. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem kell semmin változtatnod,örülj neki hogy egyéniség vagy, és ezt tartsd is meg.

A mai világban ez inkább érték,sem mint negatívum.

A többi birka hagy hallgassa a tingli tangli egy nyaras slágereket,ami viszont elszomorító,hogy egyiküknek sincs stílusa akik ezeket hallgatják.

2013. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira nehéz megoldani ezeket a helyzeteket.

1) Vannak olyan dolgok amikben adjál mások véleményére. Pl.: Ha valaki azt mondaná, hogy büdös a szád, akkor azon ideje változtatni. DE! A zene az nem ilyen dolog. Ne változtass semmit ezen a téren, bárki bármit mond. Nézzed azokat a filmeket, sorozatokat amit szeretsz, hallgasd azt a zenét amit szeretsz.

2) Ne mutasd ki, hogy zavar. Ez a legnehezebb része. Ha valaki beszól, hogy mivan 50-es zenéket hallgatsz? Mond neki csak simán, hogy ja azt hallgatok, és hagyd ott az illetőt.

3) Mindenkinek van gyenge pontja. Ha tudod mit hallgat az aki beszól, akkor vágjál vissza. Pl.: Mert az sokkal jobb, hogy tuctuctucwubwubwub (de ezt ilyen jó lekezelően).

4) Ha kínosnak érzed a zenét, ne telefonról üvöltesd (mint azok a gangstarepperek, vagy mint az az egy hülye a buszon, aki benyomja azt a zenét), használj fülest.

5) Ha beléd akarnak kötni, akkor megtalálják a módját. Ha változtatnál az ízléseden, akkor találnának más okot, hogy belédkössenek (feltéve ha akarnak).

2013. máj. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A régi zene király, card le, aki bánt miatta!!
2013. máj. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szard már le... Olyan sok ilyen kérdés van, már idegesít. Vannak olyan agyhalottak, akik zenei ízlés alapján ítélkeznek... csak ne foglalkozz vele, ennyi kész.

Én is most nem rég voltam Depeche Mode koncerten, és mondták az iskolában, mert másnap nem mentem suliba, és egy hülyegyerek elkezdi, hogy olyat 60 évesek hallgatnak. De letudom annyival, hogy ez nyomorék, és büszkén viselem a Mode-os pólómat. ;)

2013. jún. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Winsky válasza:
100%
Ne változz meg, ha azokat szereted, akkor azokat hallgasd!
2013. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat, azt hiszem így fogok tenni. Pont most is egy elég régi zenét hallgatok , ez fel is vidított, plusz a ti biztató válaszaitok....Tiszta happy vagyok ! Szóval, még egyszer köszönöm . (Egyébként épp ezt hallgattam: Dusty Springfield - I Only Want A Be With You) :) Ez is azt hiszem

60-as évekbeli szám :D

2013. jún. 1. 09:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Èn is más zenéket hallgatok mint a mai fiatalok többsége. De büszke vagyok, hogy van saját ízlésem és nem divatból, menőségből hallgatok zenét ;)
2013. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, ők hallgatnak sz*r zenét, nem te.
2013. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan azt mondod, hogy meg akarsz felelni a sok gyökérnek ?

Ilyenre ne is gondolj, kevés tinédzser van manapság, akinek ilyen jó ízlése van.

Engem is kiröhögtek már sokan (14 vagyok) emiatt, de nem érdekelt.

Az ízlésemen ők nem tudnak változtatni.

2013. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!