Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 13 éves lány vagyok, mégis...

13 éves lány vagyok, mégis inkább a régi zenéket szeretem (50,60-as évekbeli zenéket is ). Emiatt sokat piszkálnak. Meg kellene változnom, vagy inkább fogadjam el magam?

Figyelt kérdés
Sajnos ez az ízlésem rengeteg kínos helyzetbe hozott már, sokan kiröhögtek a korombeliek körében, a felnőtteknek ez viszont szimpatikus, ami nekem persze jól esik, de mégis csak azért hallgatok ilyen zenéket, mert szeretem őket. Szerintetek hogyan kellene tennem? Változtassak, vagy inkább maradjak önmagam a zenei ízlésemet illetően? Előre is köszönöm.

2013. máj. 31. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallgasd azt, ami tetszik!

Én is a régebbi zenéket szeretem jobban :)

2013. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az igazi időutazó vagyok, minden évtizedből találok magamnak kedvenc zenéket. 15/l és én is sokkal jobban szeretem a régit, mert akkor nem kellett feljavítani a hangi minőséget. :) Egy kis OFF: Ismered a The Chordettes-t? Nálam ők az abszolút befutók. :D
2013. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mekkora gondjaid vannak.. szegény, tudlak sajnálni...másnak épp a lábát fűrészelik le meg a gránát beleáll a fejébe....
2015. jún. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!