Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt vegyek?

Milyen elektromos gitárt vegyek?

Figyelt kérdés
Valami les pault néztem ki,de super-star is bejön! Rammstein és hasonló zenéket játszanék vele. Lenne rá 60e forintom! Köszi!

2013. jún. 23. 17:37
 1/4 anonim válasza:
les paul, de ha gyűjtenél, Gibson jobb lenne. ja amúgy Rammstein ♥♥♥♥♥♥♥
2013. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

persze, ha van 60ezre, akkor már nincs más dolga, mit gyűjteni hozzá vagy 450ezret, és vegyen Gibsont. Teljesen jogos.. :D


Ha kicsit metálabbat szeretnél, és nem ragaszkodsz a hagyományos Les Paul formához, akkor a Cortnak vannak jó ilyenjei, ha pedig hagyományos Les Pault szeretnél, akkor Vintaget- ajánlok.

2013. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Les Paul: Epiphone, vagy Vintage.

Superstrat: Cort.

2013. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pliku ***** válasza:
Szerintem is Les Pault vegyél és érdemes a gitarshop.hu-n nézelődni,én pl ott vettem 60.000ft-ért egy Epiphone Les Paul Studio-t,ami nagyon jó ár.Szerintem még az sg-k is jók pl ez jó árban van: [link]
2013. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!