Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen elektromos gitárt...

Milyen elektromos gitárt ajánlanátok, amely egy "kis" tuninggal komoly koncertképes hangszerré válhat?

Figyelt kérdés

Egy olyan gitárt keresek, ami viszonylag olcsó, s egy kis tuninggal jóféle kis hangszerré válhat :) Legjobb ár-érték arány? Egyebek? Mit vegyek figyelembe egy gitár vásárlásánál?


S mi a véleményetek erről a gitárról?


[link]


Viszonylag jó állapotban, (talán) 40 000 HUF -ért hozzá tudnék jutni. Ha a gyári hangszedőket mondjuk egy EMG -re, vagy egy DiMarzio -ra lecserélem, akkor egy komoly, fullos cuccom lesz? Köszönöm a segíségeket!:)


2013. jún. 24. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy Squier Standard Stratból csináltam némi tuninggal egy elég jó kis gitárt. Használtan vettem + hozzá a cserealkatrészek, így összesen kb 75e-be fájt, és most lazán felér egy mexikói Fenderrel :)

Amit linkeltél, szerintem nemlehet rossz, az LTD cuccokkal eddig jó tapasztalataim voltak. Ha valami komoly hangszedőket raksz bele, valószínűleg szépeket fog dörrenni ;)

2013. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)


Végül máshogy alakult:) Egy Cort X6 -ot szereztem be!:) Csak be kell állítani, remélem megleszek elégedve vele :) Köszönöm, üdv!:)

2013. jún. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!