Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak olyan helyek Magyarorsz...

Vannak olyan helyek Magyarországon ahol kezdő bandák felléphetnek?

Figyelt kérdés

ilyen kocsmaszerű helyek, amcsi filmekben néha látni ilyet, csak nem tudom hogy Magyarországon van-e és ha van akkor mi a neve és hol van



Köszönöm



2013. jún. 24. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Dürer kert ha jól tudom.
2013. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi

és fizetni kell érte??


én igazából valami öreg füstszagú helyre gondoltam, aminek van hangulata :))

2013. jún. 24. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Célszerű felkeresni kisebb kocsmákat és beszélni a tulajjal, főleg ha van ilyen szabadtéri ami szezonális nyitva tartása van, tehát pl nyáron nyitva télen zárva.

Ott felkeresni a tulajt, a pultos biztos tudja ki az és vele beszélni hogy ha van szabad hely akkor oda betenni akár előzenekarnak, akár egy pénteki napra amikor úgysincs semmi.

Haveromék is így kezdték, először egy Szlovák kocsmába léptek fel pedig csak az egyik tagjuk volt odavalósi, aztán meg egy Magyarországi falunapon, és így tovább kisebb kocsmákba, vagy kisebb egyéb rendezvényekre már hívják őket, előzenekarnak.

Volt amikor egy elég népszerű zenekar jött ide nem messze koncertezni ilyen fesztivál féleség volt, 3 napos és haveromékat kérték fel hogy egyik nap ők legyenek az előzenekar.

2013. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
[link] fogalmam sincs sajnos
2013. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2013. jún. 24. 23:48
 6/8 A kérdező kommentje:

4

jah én is megnéztem az oldalukat de nem nagyon találtam infót, azért majd még átnézem jobban :))

2013. jún. 24. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:
utcazene(pont)hu
2013. jún. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, ez nagyon jónak tűnik :))
2013. jún. 25. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!