Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek a Rammstein...

Szerintetek a Rammstein playback-el koncerten?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 12:47
1 2 3
 11/23 unbelieveable ***** válasza:
előző: azért megnézném, hogy hogyan énekled el pl a stein um stein-t, ha már annyira könnyű ;)
2013. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Ne viccelj már, ugyan azon a hangon nyomja végig. Refrénnél is csak a hangerő változik
2013. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Néha használnak playbacket.. de szerintem ez egyáltalán nem gáz amellett hogy milyen profi showt adnak. Eleinte még élőben énekelte Till az ITDW refrénjét: http://www.youtube.com/watch?v=RvyaGQoRAKo nekem őszintén jobban tetszik élőbe de szerintem érthető hogy 50 évesen nem szeretne a hangszínéhez képest ilyen magasan énekelni és hallatszik is hogy alig bírja
2013. júl. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Valami kis rásegítést én is érzek az Ich tu dir weh-nél és a Stein um stein-nál... ennél meg se lehetne oldani élőben rendesen, mert ugye a lemezen ez szerintem úgy lett megoldva, hogy az ének mellett Till még a háttérben hörög, koncerten meg ugye nem lehet egyszerre kétféle képen énekelni.
2013. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

TheUndertaker 9

Amúgy szerintem amit linkeltél ott teljesen jó az ének. Sőt belegondolva máshol sem mondanám, hogy blayback, inkább csak valami rásegítés lekeverve.

2013. aug. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom láttátok-e az új Wacken 2013 proshotokat http://www.youtube.com/watch?v=yNnDtwGGPtY,itt a Wiener Blutnál elégge hallatszik, hogy a refrénben van playback. Voltam áprilisban Belgrádban koncerten és ott 100% élőbe énekelte a refrént is. Szóval lehet, hogy akkor használ, ha fáradt, vagy sz.rakszik a torka... Tényleg nem lehet könnyű ennyit üvölteni 50 évesen...
2013. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
jah,a wiener blut-nál biztos playbcack-el! azért látszik hogy az eleján milyen szarul énekel utánna meg olyan mint az albumon.az szinte lehetetlen...
2013. aug. 10. 12:47
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem az elején is jól énekel. Lehet, hogy van benne valamilyen rásegítés, de annyit ordítani, hogy "in der Dunkelheit" nem egy nagy cucc, hogy ez feltétlenül playback kéne hogy legyen.
2013. aug. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól énekel az elején.
2013. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Amúgy Till-nek ez a szőke igazi haja? Csak mert eléggé kopaszodott, újabban meg azt látom, hogy ott is van haja ahol nem igazán volt eddig.
2013. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!