Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen nevem lehetne? (egy...

Blogeres kérdése:

Milyen nevem lehetne? (egy hobbi dj)

Figyelt kérdés

az előző nevem dj.sebes volt,hobbi dj vagyok,és rockot mixeltem van két számom de rájötttem hogy ez annyira nem szerencsés,és arra gondoltam megszűnnék ezen a néven és a stílusváltással(hoese,electro,techo) új névvel kéne előjönni. Gondolkodtam sokat és a nagyobb hülyeségeket mellőzve van egy pár ötletem: dj rabbit (foglalt,kétszeresen is), dj rice (foglalt),raj zoli(kicsit idiótán hangzik,és nem kapcsolódik a dologhoz),most nem rég eszembe jutott hogy lehetnék SeBaj(azért vannak az sb-s dolgok mert ez a monogrammom)

am külsőre magas vagyok fekete hosszú hajam van,komoly vagyok am,egy egyetemista haver szerint ha diablo3-mal kéne kifejezni engem akkor barbarian vagyok.Ez alapján tudnátok segíteni? 14/fiú



#dj;hobbi;név;művésznév
2013. júl. 22. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

raj zoli xDDD

Legyen inkább dídzséj disznótor :D

2013. júl. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Milyen vicces volt az előző válasz. Gondolom leitta magát, na mindegy. Érdekel, hogy milyenre sikerült az a két számod. Ha még megvan ezen a néven, ezt remélem. A DJ neved szerintem valami rad jellemzo legyen, mondjuk angolul. Ez csak egy otlet


A vegei ekezet kihagyasert bocsanat, telefonon vagyok.

2013. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem ittam le magam, csak próbáltam hozzátok a saját értelmi szinteteken szólni hozzátok. Ez a tipikus dj leszek mert nem értek semmihez réteg nem tudja értelmezni a normális hangvételt. Neveket adtok itt magatoknak meg hasonlók (raj zoli...) közben szart se csináltok. Művésznév a MŰVÉSZEKNEK jár, és nem az ilyen kis dj-tanonc csíráknak...
2013. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Aha, persze. Csak azt nem nézed, hogy se engem nem ismersz, se a kérdés íróját. Ezt nagyon szeretem. Az értelmi szintünk egyenként is nagyobb, mint a tied lehet. És valahol mindenkinek el kell kezdenie. Nem gondolod? Amúgy írta is hobbi. Vagyis nem biztos, hogy az is akar lenni. Csak jól érezheti magát. Már ez is zavar téged?
2013. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bár én az egész műfajt nem becsülöm túl sokra, de felőlem csinálja ha neki örömet okoz. Ebben csak két dolog nem tetszik nekem. Az egyik az, hogy valszeg nagy dolognak fogja tartani azt amit csinál, pedig nem az. A másik pedig az, hogy rögtön művésznevet akar. Gondolj bele. Ha valaki hobbiból, vagy akár egy kis zenekarban gitározik mondjuk, annak nincs rögtön művészneve (pedig sok gitárosnak van, pl. Slash, Synyster Gates, de ők profik). Ha nekik nem kell művésznév akkor egy "hobbi dj"-nek minek?
2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

köszönöm blue-nak adott egy irányt,a művésznevet nem konrétan magam felülértékelésének szántam,hanem amolyan álnévnek,mert nem a saját nevemen akarom megjelentetni a netem a mixeim.

csatornám: http://www.youtube.com/user/officalDjSeBeS


a mások életébe köpködő,zsugorodott agyú egyneknek külön kiemelem:azért van előtte az offical,hogy kiszűrjem a később esetlegesen visszaélőket,a nevemmel való trollkodást. A szövegben a houset elírtam,bocs,gépes játékokból szeretem a don't starve-ot,a diablo3-t,az assasin's creed 3-t,starcraftot(a legrégebbit és a legújabbat egyaránt) ha ez esetleg jobban felélínkítené a kedves névadók fantáziáját :)

2013. júl. 25. 00:13
 7/16 A kérdező kommentje:
a sebajról az jutott eszembe h inkább a szomorú dolgokhoz kapcsolódik,a mixeim pedig nem ezt tükröznék....
2013. júl. 25. 00:18
 8/16 anonim ***** válasza:
És attól, hogy valaki valamit hobbiból űz, akkor az azt jelenti nem lehet egy neve? Az ki van zárva szerinted. Ez nagyon jó. :D
2013. júl. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amúgy az első mixed egész jó. De azt igaz tudod, hogy Skrillex zenéi nem a rockhoz tartoznak? Gondolom tudod. A második mixhez berakott kép nagyon jó, továbbra is ilyesmi képeket rakj a videóidhoz. :) Fel is iratkozok Facebookon. Egy kis lendületet adok neked, jó?
2013. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
kösz szépen :DD van egy fanom juppppííííííííííííííí xDDDD
2013. júl. 25. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!