Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen nevem lehetne? (egy...

Blogeres kérdése:

Milyen nevem lehetne? (egy hobbi dj)

Figyelt kérdés

az előző nevem dj.sebes volt,hobbi dj vagyok,és rockot mixeltem van két számom de rájötttem hogy ez annyira nem szerencsés,és arra gondoltam megszűnnék ezen a néven és a stílusváltással(hoese,electro,techo) új névvel kéne előjönni. Gondolkodtam sokat és a nagyobb hülyeségeket mellőzve van egy pár ötletem: dj rabbit (foglalt,kétszeresen is), dj rice (foglalt),raj zoli(kicsit idiótán hangzik,és nem kapcsolódik a dologhoz),most nem rég eszembe jutott hogy lehetnék SeBaj(azért vannak az sb-s dolgok mert ez a monogrammom)

am külsőre magas vagyok fekete hosszú hajam van,komoly vagyok am,egy egyetemista haver szerint ha diablo3-mal kéne kifejezni engem akkor barbarian vagyok.Ez alapján tudnátok segíteni? 14/fiú



#dj;hobbi;név;művésznév
2013. júl. 22. 21:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
tudom h skrillex=dubstep,de amivel összemixeltem az metál :D
2013. júl. 25. 17:30
 12/16 anonim ***** válasza:
A metál tisztán jó, nem skrillexel keverve :D
2013. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Skrillex-szel is jó, hajrá! :D
2013. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kicsit mind2tökkel egyetértek
2013. júl. 26. 23:39
 15/16 A kérdező kommentje:
am most jutott eszembe hogy lehagynám a dj előtagot...meg egyébként is elvileg ahhoz vizsa kell h használhasd a dj előtagot...vagy ilyesmi...szal lehtnék tallbird,vagy shampagne mindkettő jól hangzik
2013. aug. 5. 22:08
 16/16 anonim ***** válasza:
XD Raj Zoli,ha te SeBaj vagy akkor én KéneSzarnom :D
2013. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!